X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Na czym polega domowe assistance?

2017-02-22 10:13 środa
domowe assistance
Życie bywa bardzo zaskakujące, ale można pomyśleć, co zrobić, by ewentualne przykre zdarzenia wywarły jak najmniejszy skutek. Najlepszym zabezpieczeniem finansowym, które pozwoli uchronić się przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego wypadku jest polisa ubezpieczeniowa.


Rodzaje polis

Na rynku dostępne są różne typy polis ubezpieczeniowych. Zasadniczo można wyróżnić:
  • polisy na życie,
  • polisy dla kierowców,
  • polisy mieszkaniowe,
  • polisy turystyczne.
To właśnie dzięki polisom ubezpieczeniowym nieszczęśliwe zdarzenie, takie jak choroba, błąd, pomyłka, wypadek, zalanie lub kradzież nie pociąga za sobą dalszych skutków finansowych. Polisa na życie pozwala pozyskać pieniądze na leczenie, polisa majątkowa zaś pozwala pozyskać pieniądze na wyremontowanie mieszkania po zdarzeniu i odkupienie sobie utraconych przedmiotów.

Są jednak sytuacje, w których same pieniądze nie wystarczą. Są pomocne, pozwalają wiele spraw przyspieszyć i ułatwić, ale nie rozwiązują nagłych, palących problemów, na których rozwiązanie często brak po prostu pomysłu. W takiej chwili, chwili stresu, napięcia i rozkojarzenia, przychodzi z pomocą rozszerzenie polisy mieszkaniowej, czyli ubezpieczenie assistance. 

    PORÓWNAJ DOMOWE ASSISTANCE

 

Dodatkowe możliwości dzięki umowie

Ubezpieczenie domowe assistance, które funkcjonuje jako umowa dodatkowa przy ubezpieczeniu mieszkania to opcja, która powoduje, że w każdej chwili można czuć się bezpiecznie i spokojnie, a nieszczęśliwe zdarzenie nie jest w stanie już tak bardzo wyprowadzić z równowagi. Oczywiście, jako umowa dodatkowa, jest to oferta dodatkowo płatna, jednak warto zapoznać się z oferowanym zakresem i rozważyć jej zakup. Mimo większego wydatku, jest to ogromne ułatwienie w trudnych momentach, w których takie wsparcie jest niezbędne i staje się bezcenne. 

Na czym polega oferta assistance?

Usługa assistance to zróżnicowane wsparcie, które udzielane jest w formie usługowej, a nie finansowej. W ramach ubezpieczenia assistance można otrzymać pomoc psychologiczną (np. po pożarze mieszkania), opiekunkę dla dziecka, nocleg poza mieszkaniem w mieście zamieszkania (gdy nie można nocować we własnym mieszkaniu na skutek pożaru lub włamania). Ponadto, dostępna jest infolinia, na której można uzyskać wiele ciekawych informacji i wskazówek. Assistance domowy to również pomoc w mniej dramatycznych sytuacjach. Może to być pomoc hydraulika w razie awarii, pomoc elektryka przy problemach z instalacją elektryczną czy też wsparcie innego specjalisty, który zareaguje gdy pojawi się usterka.

Każda z firm ubezpieczeniowych, świadczących usługę assistance, oferuje ją w nieco innym wymiarze i zakresie. Właśnie dlatego, warto porównać dostępne usługi i wybrać tę propozycję, która wydaje się najbardziej korzystna i najbardziej przydatna. Warto to przeanalizować. Mimo, że na co dzień tego rodzaju wsparcie nie jest potrzebne, to w chwilach trudnych, czasem nawet dramatycznych, uzyskanie takiej bardzo praktycznej pomocy (opieka nad dzieckiem lub znalezienie noclegu)jest nieocenionym działaniem.

Domowe assistance w praktyce

Uruchomienie takiego ubezpieczenia jest niezwykle proste. Wystarczy zadzwonić pod podany numer kontaktowy, podać numer swojej polisy, który jest potwierdzeniem ubezpieczenia i powiedzieć, czego się potrzebuje i z czym jest problem. To nie może być prostsze.

Usługa assistance dostępna, jako umowa dodatkowa przy ubezpieczeniu mieszkaniowym to bardzo praktyczna i przydatna propozycja. W razie zdarzenia pozwala na skierowanie całej swojej uwagi i koncentracji na działaniach, które prowadzą do rozwiązania zasadniczego problemu, bez konieczności rozdrabniania się na pomniejsze kłopoty. W czasie, gdy nic złego się nie dzieje, pozwala spokojnie spać i nie martwić się o jutro.
  

    SPRAWDŹ TANIE UBEZPIECZENIA

Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Społeczne ubezpieczenie - ubezpieczenia prowadzone przez publiczne zakłady ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź