X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Europ Assistance Bardzo Pomocna klientom Banku Millennium

2014-05-07 16:05 środa
Bank Millennium wprowadził do swojej oferty nowe Konto 360º, wzbogacone Pakietem Bardzo Pomocnym. To skrojony pod kątem oczekiwań klientów pakiet usług assistance opracowany wspólnie z Europ Assistance Polska.

Kalkulator ubezpieczeń mieszkaniowych

Konto 360º, wprowadzone 5 maja br. do oferty Banku Millennium, to kompleksowa oferta skierowana do klientów indywidualnych. W ramach tej oferty, klienci mogą przez 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku bezpłatnie korzystać z dołączonego do konta ubezpieczenia assistance – Pakietu Bardzo Pomocnego – gwarantującego dostęp do całodobowej pomocy medycznej (w tym wizyt domowych) oraz assistance domowego oferującego wsparcie fachowców z różnych dziedzin.

Pakiet Bardzo Pomocny został opracowany wspólnie z Europ Assistance Polska i gwarantuje klientom banku całodobową pomoc medyczną w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Posiadacze Pakietu mogą w takim przypadku skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki. Natomiast w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania, klienci banku mogą skorzystać m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz specjalisty od napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie napraw sprzętu IT (smartfona, telefonu, tabletu) oraz zakupu urządzenia w razie kradzieży.

Warto podkreślić, że klienci mogą skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt telefoniczny z Centrum Alarmowym Europ Assistance Polska.  

Źródło: Europ Assistance Polska
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gwarantowany Okres Płatności - umowa zawierana z towarzystwem emerytalnym. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź