X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Głupi po szkodzie? Opłakane skutki nawałnicy

2015-07-20 12:05 poniedziałek
zalany dom

Lato to nie tylko czas pełen gorących dni skłaniających do odpoczynku i wyjazdów. To niestety okres, w którym przez nasz kraj przechodzą bardzo gwałtowne burze. Nie trudno o przykłady. Od kilku dni nad zachodnią Polską gromadzą się ciemne chmury, występują gradobicia i ulewne deszcze. Dolny Śląsk znów ogłosił alarm przeciwpowodziowy, na Śląsku straty po nawałnicy liczone
są w setkach milionów.

 

Podczas dni takich jak minione, ubezpieczyciele mają pełne ręce roboty. Skutki ulewnych deszczy i nawałnic, które przechodzą tuż nad naszymi głowami, bywają opłakane. Nagłówki gazet oraz stron internetowych krzyczą do nas informacjami o domach, które znalazły się pod wodą, miastach liczących straty, gradzie wielkości piłeczek do tenisa stołowego, który spustoszył południe Polski.

 

Przejdź do formularza

Czy warto płakać?

 


Co ciekawe, wielu Polaków w dalszym ciągu nie decyduje się na zabezpieczenie swojego domu przed skutkami takich sytuacji. A przecież zmiany klimatyczne w Polsce idą właśnie w tym kierunku. Myślimy, że klimat znów złagodnieje, czy może liczymy na to, że kolejna wichura znów szczęśliwie oszczędzi nasz dom? „Nic się nie stanie, tyle domów wokół”, „Dlaczego niby mój dom miałby ucierpieć, może jednak sąsiada”, „Udało się!
I tym razem nic się nie stało”.
A jeśli się stanie?

Nie warto myśleć o ubezpieczeniu swojego domu czy mieszkania dopiero po fakcie. Wówczas jest już za późno na to, żeby uniknąć konieczności wydawania ogromnych sum związanych z niezbędnym po powodzi remontem mieszkania, bądź całkowitym jego uzdatnieniem.

Zalana piwnica, zerwany dach – to tylko niektóre ze zdarzeń, które mogą mieć miejsce podczas burzy.
Te, a także skutki powodzi, gradobicia, uderzenia pioruna większość TU oferuje w standardowym pakiecie ubezpieczenia nieruchomości. Jest to ochrona od ognia i innych zdarzeń losowych.

 

Mądry przed szkodą?

 

Nie ma miejsca w Polsce, gdzie taka sytuacja nie może się powtórzyć. Oczywiście w sytuacjach kryzysowych
z pomocą może przyjść państwo: wojewoda czy starostwo powiatowe. Jednak taka doraźna pomoc nie pozwoli na odtworzenie majątku gromadzonego latami.

Ubezpieczenie nieruchomości da nam pewność, że w razie sytuacji kryzysowej, pomoc uzyskamy szybko
i sprawnie, a ponadto będzie ona adekwatna do poniesionych strat.

 

Warto więc zdecydować się na ochronę swojego dobytku życia poprzez zakup dopasowanego ubezpieczenia. Najlepszy kalkulator ubezpieczeń mieszkania znajdzie wyliczy składkę w 3 minuty i znajdzie najlepsze oferty od 18 ubezpieczycieli. Kup online dopasowaną ochronę!

 

Przejdź do formularza

Kamila Kubat
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Koszty akwizycji - bezpośrednie koszty towarzystwa ubezpieczeniowego związane ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź