X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie mieszkania z płatnością składki „w czynszu” w PZU

2009-07-15 08:56 środa

Sprawdzam moją składkę!

PZU poszerza ofertę ubezpieczeń mieszkaniowych i proponuje klientom ubezpieczenie z możliwością opłacenia raty składki w ramach czynszu. Z oferty skorzystać mogą klienci, których spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa podpisała umowę ubezpieczenia PZU DOM Grupowy.

PZU DOM Grupowy jest wersją ubezpieczenia mieszkaniowego PZU DOM, która umożliwia ubezpieczenie ruchomości domowych, murów, odpowiedzialności cywilnej i następstw nieszczęśliwych wypadków domowników oraz assistance.
 
Ubezpieczającym jest podmiot zarządzający zasobami mieszkaniowymi (spółdzielnia, wspólnota, itp.), który działa jako płatnik składek w imieniu ubezpieczonych (lokatorów). Obciążenie ubezpieczonych składką odbywa się poprzez doliczenie jej do opłat za eksploatację mieszkania.

- Unowocześniliśmy nasz dotychczasowy produkt tak, aby stał się atrakcyjniejszy dla klientów i bardziej konkurencyjny wobec propozycji innych ubezpieczycieli  – mówi Wojciech Dzięcioł – koordynator w Biurze Zarządzania Produktami PZU SA. 

Konstrukcja produktu PZU DOM Grupowy zapewnia ubezpieczonemu pokrycie szkód w takich przypadkach jak:
  •     zalanie mieszkania (przez sąsiada, awaria pralki, niezakręcony kran, itp.),
  •     kradzież przedmiotów na skutek włamania do mieszkania,
  •     zniszczenie przedmiotów wskutek pożaru,
  •     rabunek przedmiotów „na ulicy” (kradzież torebki, telefonu, roweru, itp.),
  •     zniszczenia przedmiotów przez obce osoby (wybicie szyb okiennych, uszkodzenie drzwi wejściowych, itp.).
 Z punktu widzenia ubezpieczonych do zalet produktu należy zaliczyć:
  •     zachowany zakres korzyści z wersji indywidualnej produktu,
  •     obniżenie obciążenia finansowego poprzez zastosowanie składek miesięcznych,
  •     ułatwiony proces zawierania umowy i obsługi płatności,
  •     możliwość przerw w czasie ochrony bez konieczności ponownego przystępowania do umowy (dzięki unikalnej konstrukcji miesięcznych okresów odpowiedzialności w ramach umowy ubezpieczenia na czas nieokreślony).
Dodatkowym atutem oferty jest system likwidacji szkód PZU, który gwarantuje szybką reakcję na potrzeby ubezpieczonych i fachową pomoc. PZU dysponuje największą w kraju siecią placówek, zatrudnionych likwidatorów i mobilnych ekspertów. Istnieje też możliwość telefonicznego i internetowego zgłaszania szkód.

Równolegle z ubezpieczeniem PZU Dom Grupowy zainicjowany został program prewencyjny, który przewiduje refundację wydatków ponoszonych przez korzystające z ubezpieczenia spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Program pozwoli na dodatkowe inwestycje na rzecz lokalnych społeczności w takie rozwiązania jak: bezpieczne place zabaw, ścieżki rowerowe, barierki ochronne, systemy alarmowe, itp.

Sprawdzam moją składkę!


Źródło: PZU
PaS
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Lokal mieszkalny - mieszkanie w bloku lub kamienicy, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź