X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

PZU - UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE WOJAŻER
2006-12-06 12:22 środa

Stanowczo odradzam PZU + podwykonawcę - Mondial

2015-12-11 10:34 piątek ~Renata
Całą historię opisałam tutaj http://nadrugimbrzeguteczy.com/historia-batalii-z-mondial-assistance-elvia-pzu/ Mam ogromne zastrzeżenia do usług egzekucji ubezpieczenia podróżnego PZU-Wojażer świadczonych przez firmę Mondial i PZU. Na podstawie nieistniejących przepisów i niezgodnie z OWU odmawia mi się udzielenia pomocy medycznej wynikającej z następstw wypadku i operacji - tj. czyszczenia rany i zdjęcia szwów i wyjęcia drutów z nogi. Sposób egzekucji szkody jest wysoce nieetyczny i niezgodny z zapisami obowiązujących mnie OWU. Nie dość, że jestem nagminnie napastowana i manipulowana przez konsultatnów Mondial, odmawia mi się prawa wynikajacego z OWU dotyczącego opieki medycznej do momentu możliwości kontynuowania podróży. Otrzymuję kilkanaście telefonów i maili dziennie ponaglających mnie do podjęcia decyzji o powrocie do kraju i straszących, że jeśli tego nie zrobię, to zrzeknę się prawa do dalszej opieki. I dziś odmówiono mi organizacji zabiegu zdjęcia szwów. Posiadam korespondencję mailową, która jest zapisem sznatażu i manipulacji i zastraszania, jakiej dopuszczają się konsultanci Mondial, odmawiając odpowiedzi na moje pytania, powołując się na nieistniejące przepisy, lub przepisy mnie nie dotyczące. To są iście kryminalne metody. Zgłosiłam już sprawę do Rzecznika Ubezpieczonych, reklamację do PZU, gdzie miałam polisę, samego Modnial, firmy odszkodowawczej, kontaktuję się z prawnikiem. Ta firma to nie oszustwo, tylko bandyctwo.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.