X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Niepewna antydyskryminacja

2008-09-22 10:21 poniedziałek
CEA wydał swój wstępny komentarz na temat projektu Dyrektywy Antydyskryminacyjnej.
Czytaj więcej »
Komisja Europejska zażądała od Polski zniesienia ustawowych ograniczeń, jakim podlegają polskie otwarte fundusze emerytalne (OFE) przy dokonywaniu inwestycji za granicą. KE uważa, że istnienie limitów w ...
Czytaj więcej »

PZU zapłaci mniej podatków

2008-09-22 10:19 poniedziałek
Zarządy PZU i PZU życie podpisały akt notarialny o powołaniu podatkowej grupy kapitałowej.
Czytaj więcej »
Zaangażowanie Eureko, inwestora w PZU, wynosi w Lehman Brothers 100 mln euro. Na taką kwotę spółki holenderskiej grupy wykupiły obligacje i akcje amerykańskiego banku.
Czytaj więcej »

Będzie trudniej o kredyty

2008-09-19 11:32 piątek
Komisja Nadzoru Finansowego zaostrzy kryteria przyznawania przez banki pożyczek. Według szefa nadzoru Stanisława Kluzy zmiany prawdopodobnie wejdą w życie do końca tego roku. W dodatku będą ...
Czytaj więcej »
Sieci prywatnych placówek służby zdrowia etap konkurowania z ubezpieczycielami mają już za sobą. Dziś coraz częściej oprócz lub zamiast abonamentów przychodnie proponują indywidualnym klientom wykupienie ubezpieczenia. ...
Czytaj więcej »
Trudna sytuacja finansowa amerykańskiego giganta jest szansą dla PZU. Prawdopodobnie AIG będzie pozbywać się europejskich aktywów. AIG, do niedawna największemu ubezpieczycielowi na świecie, dzięki pożyczce amerykańskiego ...
Czytaj więcej »

Panika na giełdach w Rosji

2008-09-19 11:11 piątek
Nie słabnie panika na giełdach w Rosji.
Czytaj więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego opracowuje raport na temat struktur. Wynik analiz zaniepokoił KNF i może się skończyć zmianą prawa lub nową rekomendacją.
Czytaj więcej »
pierwsza | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | <372> | 373 | 374 | 375 | 376 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz obligacji - Fundusze inwestycyjne inwestujące w papiery ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.