X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Dyskusja o Solvency II trwa

2008-09-16 09:54 wtorek
W projekcie Dyrektywy Ramowej Solvency II przewodząca UE Francja za priorytet uznaje kwestie związane z Filarem I.
Czytaj więcej »

Polskie AIG na sprzedaż?

2008-09-16 09:53 wtorek
Największa w USA firma ubezpieczeniowa AIG ma poważne kłopoty finansowe. Spółka straciła w tym roku na wartości prawie 80 procent i zwróciła się o pomoc do ...
Czytaj więcej »

Prognoza Report Buyer

2008-09-16 09:52 wtorek
Z prognozy firmy Report Buyer wynika, że w latach 2008 – 2012 wartość składki przypisanej brutto dla całego polskiego rynku ubezpieczeń życiowych będzie rosła średnio o ...
Czytaj więcej »

Czas profesjonalistów, czas zysków

2008-09-15 15:40 poniedziałek
Tylko do 19 września br. skorzystać można z oferty gwarantującej co najmniej 15 proc. zysku netto rocznie. Produkt „Profesjonaliści” przygotowany został przez TU na Życie EUROPA ...
Czytaj więcej »
Na czym polegał fenomen Jana Pawła II? Co będąc papieżem uczynił dla świata i Polski? Odpowiedzi na te pytania można szukać w filmowej opowieści ks. Kardynała ...
Czytaj więcej »
Tylko 7,5 procent wypłacanych rolnikom świadczeń będzie pochodzić z ich składek. Propozycja rządu zmusza najzamożniejszych rolników do płacenia dodatkowo do KRUS zaledwie 22,5 milionów złotych. ...
Czytaj więcej »
Coraz więcej skarg z tytułu automatycznego przedłużenia polisy OC otrzymuje Rzecznik Ubezpieczonych. Największe niezadowolenie wzbudzają PZU, MTU, Allianz, AXA Ubezpieczenia i Link 4.
Czytaj więcej »

PZU traci na podwyżce

2008-09-15 10:18 poniedziałek
Kwietniowe podwyższenie ceny polis OC negatywnie odbija się na pozycji największej w Polsce firmy ubezpieczeniowej. PZU traci klientów, którzy wybierają tańsze oferty konkurencji.
Czytaj więcej »

Eureko wchodzi na rynek rosyjski

2008-09-15 10:17 poniedziałek
Holenderska firma kupiła Orantę – średniej wielkości rosyjskie towarzystwo ubezpieczeniowe.
Czytaj więcej »
pierwsza | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | <375> | 376 | 377 | 378 | 379 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Multiagent - agent, który wykonuje czynności agencyjne ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.