X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

PTR trafi w ręce Kanadyjczyków

2008-09-12 10:00 piątek
DZ Bank (ma 9 proc. PTR) i Bank Handlowy - jeden z założycieli towarzystwa reasekuracyjnego - chce pozytywnie odpowiedzieć na poniedziałkową ofertę kanadyjskiego funduszu private equity ...
Czytaj więcej »

Nowy pomysł na emerytury Polaków

2008-09-11 10:15 czwartek
Commercial Union zaprezentował nową koncepcję Otwartych Funduszy Emerytalnych. Według tej propozycji klienci OFE mogliby uczestniczyć w czterech subfunduszach o różnym stopniu ryzyka. Jest to pierwsza pełna ...
Czytaj więcej »

Gospodarka opiera się na klimacie

2008-09-11 10:10 czwartek
Analitycy KPMG przestudiowali 50 różnych raportów z ostatnich lat zajmujących się wpływem zmian klimatu na gospodarkę.
Czytaj więcej »
„W ubiegłą środę premier Donald Tusk wyraził zgodę na wstępną wersję takiej reformy, jaką zaproponowałem" - powiedział Sawicki w środę dziennikarzom.
Czytaj więcej »

Obowiązkowe polisy od żywiołów

2008-09-11 10:07 czwartek
Rzecznik ubezpieczonych wystąpił w sprawie obowiązkowych polis budynków zagrożonych żywiołami do ministra finansów.Polisy miałyby dotyczyć budynków znajdujących się na obszarach szczególnie zagrożonych jakąkolwiek klęską żywiołową. Choć ...
Czytaj więcej »
Citi Handlowy wprowadził innowacyjne rozwiązanie dla firm stosujących odroczone terminy płatności wobec swoich odbiorców – faktoring z wydłużonym okresem finansowania i ochroną ubezpieczeniową. Produkt powstał dzięki ...
Czytaj więcej »

Zniżka za zawód

2008-09-10 10:21 środa
Towarzystwa najchętniej oferują zniżki na polisy komunikacyjne nauczycielom, policjantom i prokuratorom - wynika z sondy „rzeczpospolitej”.
Czytaj więcej »
Chyba jeszcze nigdy nacjonalizacja nie wywołała takiej euforii na światowych giełdach jak przejęcie gigantów hipotecznych Fannie Mae i Freddie Mac przez rząd USA.
Czytaj więcej »

Generali i Uniqa kupią PTU?

2008-09-10 10:18 środa
Zdaniem „Parkietu” najbliżej przejęcia PTU są dwie firmy – Uniqa i Generali.
Czytaj więcej »
pierwsza | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | <378> | 379 | 380 | 381 | 382 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wrodzone choroby metaboliczne - zaburzenia metaboliczne uwarunkowane genetycznie, polegające ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.