X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Środki klientów Amplico Life S.A. są bezpieczne, a wszelkie obecne i przyszłe zobowiązania mają pełne pokrycie.Amplico Life S.A. jest jedną ze spółek zależnych AIG, Inc. w Polsce. Amplico Life działa jako samodzielna polska spółka prawa handlowego. W trakcie 18 lat prowadzenia ...
Czytaj więcej »
Nadzór przygląda się zagranicznym bankom, ubezpieczycielom i funduszom inwestycyjnym, które prowadzą w Polsce interesy na zasadach jednolitego paszportu europejskiego lub działalności .
Czytaj więcej »
Za koszty leczenia ofiar wypadków drogowych zapłaci sprawca lub firma ubezpieczeniowa, a nie wszyscy kierowcy.
Czytaj więcej »

Wielki kryzys trwa

2008-09-17 10:40 środa
Zdaniem byłego prezesa FED Alana Greenspana obecny krach oznacza największy kryzys finansowy od stu lat.
Czytaj więcej »

AIG uratowane

2008-09-17 10:38 środa
Rząd wyciągnie AIG z kłopotów związanych z kryzysem na amerykańskim rynku finansowym.
Czytaj więcej »

Ike coraz droższy

2008-09-17 10:38 środa
Według Deloitte & Touche straty ubezpieczeniowe jakie spowodował huragan Ike mogą sięgnąć 25 mld dolarów.
Czytaj więcej »
Ogromne straty spowodowane przez gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które wystąpiły w naszym kraju w sierpniu 2008 roku, jak zwykle, uruchomiły lawinę pomysłów mających skłonić Polaków do ubezpieczania ...
Czytaj więcej »

PTE Polsat na sprzedaż

2008-09-16 09:58 wtorek
PTE Polsat jest na sprzedaż. Wartość spółki ma wynosić nawet 400 mln zł. Decyzję o sprzedaży PTE Polsat spowodowały jego słabe wyniki. Z powodu spadków na ...
Czytaj więcej »
Po I półroczu tylko jedno towarzystwo, życiowa spółka Uniqa, wykazało jeden ze wskaźników bezpieczeństwa na niższym niż wymagany przez prawo poziomie, czyli poniżej 100 proc. ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | <374> | 375 | 376 | 377 | 378 | ostatnia
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.