X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Obowiązkowe polisy od żywiołów

2008-09-11 10:07 czwartek
Rzecznik ubezpieczonych wystąpił w sprawie obowiązkowych polis budynków zagrożonych żywiołami do ministra finansów.Polisy miałyby dotyczyć budynków znajdujących się na obszarach szczególnie zagrożonych jakąkolwiek klęską żywiołową. Choć ...
Czytaj więcej »
Citi Handlowy wprowadził innowacyjne rozwiązanie dla firm stosujących odroczone terminy płatności wobec swoich odbiorców – faktoring z wydłużonym okresem finansowania i ochroną ubezpieczeniową. Produkt powstał dzięki ...
Czytaj więcej »

Zniżka za zawód

2008-09-10 10:21 środa
Towarzystwa najchętniej oferują zniżki na polisy komunikacyjne nauczycielom, policjantom i prokuratorom - wynika z sondy „rzeczpospolitej”.
Czytaj więcej »
Chyba jeszcze nigdy nacjonalizacja nie wywołała takiej euforii na światowych giełdach jak przejęcie gigantów hipotecznych Fannie Mae i Freddie Mac przez rząd USA.
Czytaj więcej »

Generali i Uniqa kupią PTU?

2008-09-10 10:18 środa
Zdaniem „Parkietu” najbliżej przejęcia PTU są dwie firmy – Uniqa i Generali.
Czytaj więcej »
Wartość rynku prywatnych usług medycznych szacuje się na 10 miliardów złotych. Z tego usługi medyczne oferowane przez duże firmy sieciowe stanowią tylko 10 procent rynku.
Czytaj więcej »

Do ZUSu przez Internet

2008-09-10 10:14 środa
Informacje o danych zawartych w imiennych raportach sporządzonych co miesiąc do ZUS płatnik składek będzie mógł przekazywać ubezpieczonemu ( w celu ich weryfikacji) w formie ...
Czytaj więcej »

Fuzja Benefii i Royal

2008-09-09 11:10 wtorek
Podjęcie decyzji o fuzji Benfii Życie i Royal TUnŻ było naturalną konsekwencją podobieństwa profili obu towarzystw
Czytaj więcej »
Ustawodawstwo Unii Europejskiej od lat zajmuje się problematyką równego traktowania kobiet i mężczyzn. Po upływie 5 lat okresu przejściowego, kraje członkowskie muszą dokonać przeglądu o zezwoleniu ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | <377> | 378 | 379 | 380 | 381 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
NNW - polisa stosowana jako odrębna umowa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.