X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Rynek prywatnych usług medycznych rozwija sięWartość rynku prywatnych usług medycznych szacuje się na 10 miliardów złotych. Z tego usługi medyczne oferowane przez duże firmy sieciowe stanowią tylko 10 procent rynku.
Czytaj więcej »

Do ZUSu przez Internet

2008-09-10 10:14 środa
Informacje o danych zawartych w imiennych raportach sporządzonych co miesiąc do ZUS płatnik składek będzie mógł przekazywać ubezpieczonemu ( w celu ich weryfikacji) w formie ...
Czytaj więcej »

Fuzja Benefii i Royal

2008-09-09 11:10 wtorek
Podjęcie decyzji o fuzji Benfii Życie i Royal TUnŻ było naturalną konsekwencją podobieństwa profili obu towarzystw
Czytaj więcej »
Ustawodawstwo Unii Europejskiej od lat zajmuje się problematyką równego traktowania kobiet i mężczyzn. Po upływie 5 lat okresu przejściowego, kraje członkowskie muszą dokonać przeglądu o zezwoleniu ...
Czytaj więcej »

Pomoc dla szpitali

2008-09-09 11:07 wtorek
Ministerstwo Zdrowia zdecyduje kto dostanie 150 milionów złotych pomocy rządowej. Jednak samorządowy są niezadowoleni, że o pieniądze mogą się ubiegać tylko duże szpitale. O rządowe pieniądze ...
Czytaj więcej »

Kanadyjczycy chcą kupić PTR

2008-09-09 11:06 wtorek
Kanadyjski Fairfax Financial chce kupić PTR. Gotów jest zapłacić za jej akcje 168,3 milionów złotych.
Czytaj więcej »

Może znów być drożej

2008-09-09 11:05 wtorek
W Monte Carlo trwa doroczne spotkanie reasekuratorów i ubezpieczycieli. Dotyczy ono przyszłorocznych kontraktów .
Czytaj więcej »

Nowe ubezpieczenie PZU dla klientów PKO BP

2008-09-08 16:25 poniedziałek
Od 8 września br. klienci PKO Banku Polskiego mogą korzystać z ochrony ubezpieczeniowej PZU SA w ramach grupowego ubezpieczenia „Superochrona Domów i Lokali Mieszkalnych”. Oferta skierowana ...
Czytaj więcej »
Członkowie zarządów większości spółek w Polsce, nie mają polis OC chroniących ich przed odpowiedzialnością finansową w razie popełnienia błędu. Ponieważ udziałowcy będą chcieli rozliczyć zarządy ze ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | <379> | 380 | 381 | 382 | 383
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.