X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Prezes KRUS zdymisjonowany

2008-09-05 10:41 piątek
Na wniosek ministra rolnictwa posadę stracił prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Zarzucano mu łamanie ustawy antykorupcyjnej i nepotyzm.
Czytaj więcej »

Policja sprawdzi OC przez telefon

2008-09-05 10:39 piątek
Za brak przy sobie polisy OC kierowca płaci mandat 50 złotych, a jego samochód jest odprowadzany na policyjny parking. Zdaniem posłów to zbyt surowa kara. Nadzwyczajna ...
Czytaj więcej »
Osoby pracujące w Urzędach Stanowych w Stanie Alabama, które cierpią na otyłość lub inne dolegliwości zdrowotne, będą zobowiązane dopłacić do darmowego ubezpieczenia zdrowotnego. Od Stycznia 2010 ...
Czytaj więcej »

Płeć a wybór Polisy na Życie

2008-09-05 09:48 piątek
Kobiety pracujące zawodowo w mniejszym stopniu niż mężczyźni mają odpowiednio dobrane ubezpieczenie na życie, pomimo, iż w równych stopniu jak mężczyźni martwią się o finansowy dobrobyt ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie zdrowotne, a raczej jego brak jest powodem, dla którego coraz więcej rezydentów Stanów Zjednoczonych wstępuje w związek małżeński.Według sondażu Kaizer Family Foundation przeprowadzonego wiosną tego ...
Czytaj więcej »

Pierwsze wypłaty z podatku Religi

2008-09-04 15:44 czwartek
Pieniądze zbierane od października 2007 r. przez NFZ, w ramach kontrowersyjnego „podatku Religi”, trafią wreszcie do szpitali. Zarządzenie w tej sprawie zostało wydane przez prezesa NFZ, ...
Czytaj więcej »

Szpitale kategorii A, B i C

2008-09-04 10:38 czwartek
Rada Ministrów pozytywnie zaopiniowała we wtorek poselski projekt ustawy „Przepisy wprowadzające ustawy z zakresu ochrony zdrowia" przedłożony przez minister zdrowia Ewę Kopacz.
Czytaj więcej »

Pakiet kontrolny PTU do wzięcia

2008-09-04 10:36 czwartek
Polskie Towarzystwo Reasekuracji razem z grupą Ciech sprzeda pakiet kontrolny Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń. W ten sposób inwestorzy którzy złożyli oferty na zakup PTU, będą mogli nabyć ...
Czytaj więcej »
Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) będzie ubezpieczać przedstawicielstwa i oddziały polskich firm za granicą. Dotychczas z ubezpieczenia mogły korzystać tylko firmy inwestujące poza Polską.
Czytaj więcej »
pierwsza | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | <381> | 382 | 383
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.