X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wywiady

Specyfika ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstwWywiad z Panem Robertem Bohuszewiczem, zastępcą dyrektora ds. Klientów Korporacyjnych Grupy Concordia, na temat ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Czytaj więcej »

Praca aktuariusza? - trzeba to lubić

2009-10-26 08:30 poniedziałek
Rozmowa z Robertem Puszem, kierownikiem zespołu zespołu ds. oceny ryzyka ubezpieczeniowego i prognozowania w Biurze Aktuarialnym PZU, na temat profesji aktuariusza oraz drogi jaką należy przejść ...
Czytaj więcej »

Rynek ubezpieczeń D & O w Polsce

2009-09-28 12:01 poniedziałek
Rozmowa z Pawłem Boguckim i Marcinem Gajkowskim z Departamentu Ubezpieczeń Odpowiedzialności Cywilnej w HDI-Gerling Polska TU, na temat ubezpieczeń D&O.
Czytaj więcej »

Rynek ubezpieczeń ochrony prawnej w Polsce

2009-09-21 10:58 poniedziałek
Rozmowa z Andrzejem Neporą, dyrektorem Oddziału Śląsko – Małopolskiego Grupy Concordia, na temat ubezpieczeń ochrony-prawnej.
Czytaj więcej »

Prywatna opieka zdrowotna w Polsce

2009-09-07 07:35 poniedziałek
Rozmowa z Moniką Stefańczyk – głównym analitykiem i współautorką raportu na temat rozwoju prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Raport został opracowany przez firmę badawczo-konsultingową PMR. ...
Czytaj więcej »
Rozmowa z Rogerem Hodgkiss, prezesem regionu Europy Środkowo-Wschodniej Grupy RSA w Polsce na temat wieloletniego doświadczenia brytyjskiego giganta ubezpieczeniowego oraz jej wpływu na rynek Direct w ...
Czytaj więcej »
Rozmowa z Rafałem Karskim, dyrektorem marketingu w Liberty Direct na temat ubezpieczeń Direct w Polsce. Jest Dyrektorem Marketingu polskiego oddziału Liberty Seguros S.A. Doświadczenie w marketingu ...
Czytaj więcej »

Dlaczego MACIF Życie?

2009-06-08 09:01 poniedziałek
Rozmowa z Philippe Saffray, prezesem zarządu MACIF Życie TUW na temat planu rozwoju jednego z najbardziej liczących się ubezpieczycieli na rynku europejskim...
Czytaj więcej »

Rynek ubezpieczeń na Dolnym Śląsku

2009-05-04 09:01 poniedziałek
3 pytania do Patrycjusza Szymańskiego,dyrektora oddziału grupy Commercial Union we Wrocławiu na temat rynku ubezpieczeń na Dolnym Śląsku...
Czytaj więcej »
1 | <2> | 3 | 4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.