X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Nigdy więcej Avivy

2016-02-02 14:17 wtorek ~avivowiczka
Moje rozgoryczenie bierze się stąd, że od 18 lat płaciłam regularnie składki i po tym okresie okazało się że suma wpłaconych przeze mnie składek przewyższa sumę ubezpieczenia. Wycofałam pieniądze tracąc na tym interesie ok. 100tys. zł, wszyscy doradcy są do niczego, chciałam uzbierać na emeryturę a zostałam jak w przysłowiu z ręką w nocniku. Złodziejstwo i nic poza tym, w dzisiejszych czasach zostaje chyba tylko skarpeta bo nikomu nie można ufać. Trzymajcie się z daleka od Avivy, ostrzegam.
  • 2016-12-05 15:06 poniedziałek ~Amika | [+] odpowiedz
    Proszę o więcej szczegółów, bo to co czytam wydaje się być wielkim przekłamaniem.
  • 2016-09-19 19:15 poniedziałek ~Life is brutal | [+] odpowiedz
    Aviva to piekarnia nie towarzystwo ubezpieczeniowe z nimi wychodzi tylko zakalec i można dostać sr@czki omijajcie Aviva z daleka
  • 2016-07-20 12:17 środa ~poszkodowany przede wszytskim na umyśle | [+] odpowiedz
    18 lat i 17 tys. w plecy. Czy da się jakoś te pieniądze odzyskać?
  • 2016-07-20 13:00 środa ~ten sam | [+] odpowiedz
    Dodam, 18 lat opłacania ubezpieczenia na życie Plus
  • 2016-05-23 06:56 poniedziałek ~Bea | [+] odpowiedz
    Ja również chciałam coś uskładać dla moich wnuków. Płaciłam składki przez siedemnaście lat. W tym roku wycofuję składki. Powód? Chyba po raz pierwszy (do tej pory wierzyłam w profesjonalizm doradców) ... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
    3.89
    OPINIE O Aviva
  • 2016-05-23 06:56 poniedziałek ~Bea | [+] odpowiedz
    Ja również chciałam coś uskładać dla moich wnuków. Płaciłam składki przez siedemnaście lat. W tym roku wycofuję składki. Powód? Chyba po raz pierwszy (do tej pory wierzyłam w profesjonalizm doradców) ... czytaj dalej »
  • 2016-04-27 13:25 środa ~Cezary | [+] odpowiedz
    Przez 18 lat miała Pani ochronę ubezpieczeniową. No cóż, pech, gdyby Pani umarła, byłaby Pani "wygrana"!!!
  • 2016-06-17 22:46 piątek ~Lucynda | [+] odpowiedz
    bardzo niegrzeczna odpowiedź.Mnie p.Renata Kubica zapewniała,ze po 15 latach maksimum kwoty wpłat się zrównają z wartością odstąpienia,poczym już tylko będą zyski.i co Gó..o po 22 latach mam 24000 w p... czytaj dalej »
  • 2016-04-18 08:33 poniedziałek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Witam .Podobnie jak pani płace od 17lat składki i chciałabym zrezygnować -wypłacić je .Mam pytanie jak długo czekała pani na wypłacenie całej sumy .Pozdrawiam.
  • 2016-02-02 22:06 wtorek ~Ania | [+] odpowiedz
    Witam, ja mam przyjemność pracować dla Avivy i przykro mi, że jak czytam, został Pan wprowadzony w bład, Jeśli natomiast suma wpłaconych składek przewyższyła Sume ubezpieczenia, to był to najlepszy ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.