X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.58 (1034 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na życie i zdrowie, jak i ubezpieczenia majątkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po współpracy z towarzystwem są oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wyniosła 448, co daje 5,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony właściwy produkt, z drugiej zaś to wysoka jakość obsługi klienta. Warto te dwa aspekty ze sobą porównywać. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc porównać produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak działa. To najlepszy sposób na weryfikację firmy w praktyce. Jeżeli więc współpracujesz z firmą Compensa lub masz to już za sobą, podziel się z nami swoją opinią. Twoje doświadczenie może mieć ogromne znaczenie dla innych. 
Odpowiedzi: 896