X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Wszystko o likwidacji szkód

Poszkodowany szkody komunikacyjnej
Jestem poszkodowanymCo robić, jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku lub kolizji? Krok 1: Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu. Jeśli w wyniku kolizji samochód nie doznał dużych uszkodzeń i ...
Czytaj więcej »
Sprawca szkody komunikacyjnej
Jestem sprawcąCo robić, jeśli jesteś sprawcą wypadku lub kolizji? Krok 1. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu. Jeśli w wyniku kolizji samochód nie doznał dużych uszkodzeń i nadaje ...
Czytaj więcej »
Samochód
Szkoda komunikacyjnaZasady likwidacji szkody z OC komunikacyjnego regulowane są ustawą z dnia 23 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. ...
Czytaj więcej »
Majątek
Szkoda majątkowaJakie służby należy powiadomić? Co robić? Jak zgłosić szkodę? Jakie dokumenty będą potrzebne ubezpieczycielowi? Jakie są zasady ustalania wartości odszkodowania? Jakie obowiązki ma towarzystwo ubezpieczeniowe?
Czytaj więcej »
Podróż
Szkoda turystycznaW razie konieczności skorzystania z pomocy medycznej lub innych usług gwarantowanych w ramach ubezpieczenia turystycznego, w szczególności w sytuacji gdy podczas pobytu Ubezpieczonego za granicą zachodzi ...
Czytaj więcej »
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.