X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

*** nie polecam

2017-12-05 20:37 wtorek ~Była klientka
Sprzedałam samochód w roku 2016 na początku czerwca OC było do połowy lipca 2016,auto zostało wyrejestrowane w wydziale komunikacji i zgłoszone do agenta ubezpieczeniowego o zbyciu ,było ok do czasu listopada br.gdy nagle przyszło pismo o zaległej składce za okres lipiec 2016 do lipca 2017 gdy już nie byłam właścicielką owego pojazdu ponownie udałam się do agenta który zadzwonił do MTU rozmawiał zgłaszał o zbyciu pojazdu itd.miało być ok gdy nagle 3 grudnia br.ponownie pisemko od nich przyszło ze jeśli nie ureguluje zaległości sprawe przekażą na droge sądową do windykacji.... do jasnej cholery czy macie tam taki nieporządek czy poprostu macie klienta gdzieś....nigdy więcej takich wynalazków typu MTU ,nie polecam.
  • 2018-01-25 10:54 czwartek ~zawiedzony | [+] odpowiedz
    dokładnie to samo mnie to spotkało dzwoniąc na info linie czekałem na konsultanta 25 min żenada kompletny brak szacunku do petenta NIE POLECAM tej firmy jak sie zawiera ubezpieczenie to w kilka s... czytaj dalej »
  • 2018-01-25 10:54 czwartek ~zawiedzony | [+] odpowiedz
    dokładnie to samo mnie to spotkało dzwoniąc na info linie czekałem na konsultanta 25 min żenada kompletny brak szacunku do petenta NIE POLECAM tej firmy jak sie zawiera ubezpieczenie to w kilka s... czytaj dalej »
  • 2018-01-25 10:53 czwartek ~zawiedzony | [+] odpowiedz
  • 2018-01-09 08:13 wtorek ~Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause | [+] odpowiedz
    Drogi Forumowiczu, Zbywca pojazdu zobowiązany jest do przekazania do zakładu ubezpieczeń w ciągu 14 dni informacji o sprzedaży oraz danych osobowych nowego właściciela samochodu, tj. imienia, nazwiska... czytaj dalej »
  • 2018-09-20 22:17 czwartek ~Polpol | [+] odpowiedz
    Pani Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause Jest Pani pierdolnięta czy nie umie czytać? to po jakiego grzyba robi Pani kopiuj wklej? Nie łaska coś mądrego napisać?No jak ekspert firmy prezentuje... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo MTU na:
    4.14
    OPINIE O MTU
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.