X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

AEGON-nie polecam!!!

2013-04-30 13:03 wtorek ~gsk
Jako były już klient-zdecydowanie odradzam!!! Co do zarzutów, to nie będę się powtarzał, tylko podam linka gdzie ktoś je dobrze opisał: http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=133399 Dodatkowo, w moim przypadku poziom obsługi żenujący. Przez pierwsze 3 lata nikt ze „specjalistów” Aegona nie skontaktował się ze mną w sprawie polisy. Następnie nawiązał ze mną kontakt p. Piotr Kuna. Współpraca z nim układała się całkiem nieźle. Cóż z tego, bo gdy zamilkł, to nikt z Aegona nie raczył poinformować, że już nie pracuje i wyznaczyć nowego „opiekuna”. Po moich mailach i telefonach odezwała się do mnie pani Justyna Niemirowska- Specjalista ds. Planowania Finansów Osobistych. Osobiście nie polecam tej pani, dlatego podaję personalia. Przygoda z Aegonem kosztowała mnie kilkanaście tysięcy i za taki stan rzeczy pretensje mogę mieć przede wszystkim do siebie. Sześć lat temu, gdy kolega „finansista z bożej łaski” wkręcił mnie w Aegona mój poziom wiedzy nt. inwestowania był praktycznie zerowy. Dałem się omamić (pewnie nie ja jeden) obietnicami niekończących się wzrostów i krociowych zysków, a dostałem kosztowną lekcję o finansach. Cóż, jak to mówią - nie ma darmowych obiadków, ktoś musi stracić aby zyskać mógł ktoś - ja straciłem, zyskał Aegon. I o to właśnie przecież chodziło.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.