X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

AXA- BEZNADZIEJNA BANDA ZŁODZIEI!!!!!!!!

2012-03-24 14:39 sobota ~KUBA
MOJA PRZYJACIOŁKA MIAŁA KOLIZJĘ KTÓREJ SPRAWCĄ BYŁ KLIENT AXA,POCZĄTKOWO PRÓCZ BRAKU MOŻLIWOŚCI ZGŁOSZENIA NA INFOLINJI SZKODY-WIECZNIE ZAJĘCI KONSULTANCI-POŁĄCZENIE CUDEM PO 30 MINUTACH OCZEKIWANIA, OCZYWIŚCIE ODPŁATNE POŁĄCZENIE!!!DO MOMENTU WYDANIA KOSZTORYSU, WOLNO ALE WSZYSTKO OK, W CZASIE GDY ZADALIŚMY PYTANIE O AUTO ZASTGĘPCZE ,KTÓRE W TYM PRZYPADKU PRZYSŁUGUJE, OKAZAŁO SIĘ ŻE LIKWIDATOR ODMÓWIŁ WYPŁATY ODSZKODOWANIA. TERAZ ZOSTALIŚMY Z PALCEM W NOCNIKU, AUTO NAPRAWILIŚMY BO BYŁO POTRZEBNE,A SPRAWĄ ZAJELI SIĘ FACHOWCY OD ROZWIĄZYWANIA TAKICH PROBLEMÓW.GENERALNE ODCZUCIE FATALNE PODEJŚCIE,NA MAFIJNYCH ZASADACH, CZYLI W RAZIE PRZYSŁUGUJĄCYCH ROSZCZEŃ,NASTĘPUJE ODMOWA, UZASADNIONA NA POZIOMIE 3 KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ-CZYLI NIE BO NIE.DZIWI FAKT MOŻLIWOŚCI ISTNIENIA NA RYNKU TAK PLUGAWEJ FIRMY-PANOWIE MINISTROWIE!!!!!ONI ŻYWCEM OKRADAJĄ NARÓD KTÓRY WAS KARMI!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.