X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Chamstwo

2016-04-08 20:02 piątek ~Zirytowany
Wyliczylem sobie ubezpieczenie za 550zl po czym zadzwonila pani otora wyliczyla mi 750zl i po porownaniu obu wyliczen stwierdzila ze sa one identyczne a kwoty różne. Zapewnila mnie ze sprawdzi to i skonsultuje z dytektorem. Po niedlugim czasie okazalo sie ze moje wyliczenie na 550zl zostalo zablokowane i a nowa wersja wynosi juz 690zl. Skandal! Gdybym odrazu zakupil najtansze OC nie bylo by sprawy. Moj blad! Ale zachowanie firmy chamstwo! Dodatkowo wyliczenia jak dla nowego klienta jest bardziej kozystne niz przedluzenie kolejnego roku OC
 • 2016-05-15 14:22 niedziela ~Zyga | [+] odpowiedz
  Jedna rada dla ubezpieczających samochody to przed końcem polisy trzeba się przejść po kilku firmach ubezpieczeniowych i tam chętnie wyliczą najniższą składkę dla osób przechodzących z innej firmy.Now... czytaj dalej »
 • 2016-05-05 02:13 czwartek ~potencjalny Klient | [+] odpowiedz
  Mam podobnie, wyliczyłem sobie OC- wyszło 349 zł. , zapisałem wyliczenie a po paru dniach jak do tego wróciłem, to nagle okazało się, że "podrożało" i już chcą za to samo 445 zł. Skur...syńs... czytaj dalej »
 • 2016-05-05 02:10 czwartek ~potencjalny Klient | [+] odpowiedz
  Mam podobnie, wyliczyłem sobie OC- wyszło 349 zł. , zapisałem wyliczenie a po paru dniach jak do tego wróciłem, to nagle okazało się, że "podrożało" i już chcą za to samo 445 zł. Skur...syńs... czytaj dalej »
 • 2016-05-05 02:09 czwartek ~potencjalny Klient | [+] odpowiedz
  Mam podobnie, wyliczyłem sobie OC- wyszło 349 zł. , zapisałem wyliczenie a po paru dniach jak do tego wróciłem, to nagle okazało się, że "podrożało" i już chcą za to samo 445 zł. Skur...syńs... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.