X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

WTUŻiR CONCORDIA CAPITAL S.A.

Co to wogole za ranking???

2009-12-17 11:09 czwartek ~www.polisy.com.pl
Concordia nie liczacy sie gracz na rynku ubezpieczen na miejscu pierwszym???????????? Towarzystwa takie jak PZU Allianz Generali Warta ubezpieczajace miliony Polakow sa gdzies w tyle a Towarzystwo majace w swoim portfelu moze kilkaset tysiecy Polakow jest na I miejscu - Bez sensu.
 • 2010-01-08 21:01 piątek ~wszyscy to złodzieje | [+] odpowiedz
  czyżby multiagent w/w towarzystw... heh
 • 2010-10-07 19:11 czwartek ~piotrpaniwladca | [+] odpowiedz
  nie multiagent, a zwykły analityk
 • 2009-12-19 16:59 sobota ~piotraspaniwladca | [+] odpowiedz
  Ranking nie uwzględnia udziałów w rynku, tylko oceny dotyczące procesu zakupu, cen polis, zadowolenia z odszkodowania, procesu likwidacji szkody oraz ogólnego zadowolenie z usług towarzystwa. Czyli uw... czytaj dalej »
 • 2011-07-05 09:16 wtorek ~m8806 | [+] odpowiedz
  Najgorsza obsługa klientów z jaką sie spotkałam kiedykolwiek po 3 tygodniach wydzwaniania i dowiadywania sie o postępach w wypłacie odszkodowania słysze że wniosek zaginął!!! SZOK jak potrafią potrakt... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.