X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Czy zotać członkiem?

2009-03-12 22:48 czwartek ~lola
czy warto sie do nich przepisać z PZU " złota jesień"?
  • 2012-06-07 20:33 czwartek ~max | [+] odpowiedz
    Nie!!!!! Strata czasu i pieniędzy. Po kilku latach jestem parę tyś. do tyłu.
  • 2011-11-03 21:15 czwartek ~Monia T. | [+] odpowiedz
    Przeniosłem się do Eagona i jestem zadowolona, a w lipcu wziełam ubezpieczenie na życie praktycznie za darmo, jak dożyję to zwracają mi pienidzą. Coś mi mówili, że inflacja że te pieniądze będą mniej ... czytaj dalej »
  • 2012-11-17 13:23 sobota ~krok | [+] odpowiedz
    Przeczytaj ostatni numer Pulsu Biznesu (chyba 6 11 2012)i będzie wszystko jasne a poczytaj wyniki AVIVY i pożałujesz że dokonałaś zmiany.
  • 2011-09-13 19:29 wtorek ~Mikuś | [+] odpowiedz
    warto ze wzgledu na uslugi ze strony firmy Aegon OFE (e-konto, usluga sms, aplikacja webphone, listy) pod tym wzgledem jest naprawde super...
  • 2010-03-14 20:44 niedziela ~pyrcjusz | [+] odpowiedz
    Już dawno powinieneś to zrobic. Uciekaj od nich!!!
  • 2010-10-18 11:00 poniedziałek ~przemazz | [+] odpowiedz
    O czym wy wogóle piszecie. Czytajac wasze wypowiedzi sądze ze wogóle nie czytaliście "OW"(czyt. Ogólnych Warunków), tam jest wszysko ujęte, począwszy od postanowień ogólnych a skończywszy na... czytaj dalej »
  • 2009-03-26 14:07 czwartek ~Gregorion | [+] odpowiedz
    Uwazam , ze tak biorac pod uwage jak ine juz zasiedzale i obrosle w pioraka Towarzystwa wykorzystuja swoje rankingi w celu manipulacji , TO Aegon jest jak dlamnie najbardziej wiarygodne
  • 2010-09-15 20:41 środa ~agi | [+] odpowiedz
    wplacilam im 10.000zl i na wstepie pobrali oplate i zostalo tylko 9.600zl teraz co miesiac pobieraja oplate od 12do 15 zl. oni zarabiaja ja tylko tace. to sa zlodzieje
  • 2014-04-14 13:50 poniedziałek ~Dominika | [+] odpowiedz
    brawo za głupotę. a na jaki okres czasu została otwarta inwestycja? zanim zacznie się pisać głupoty, warto chwilkę się zastanowić. Najlepiej żeby inwestycje zarabiały 20% i nie trzeba było za to płaci... czytaj dalej »
  • 2011-07-03 20:47 niedziela ~Karol55 | [+] odpowiedz
    Widać, że nie masz żadnego pojęcia o inwestowaniu zadarmo to masz trawę w parku
  • 2010-11-14 22:43 niedziela ~Aniela | [+] odpowiedz
    A ja jestem zadowolona. Założyłam lokatę i po dwóch latach mam dość pokaźne zyski. Na początku, owszem pobrali opłatę ale to się szybko zrekompensowało. Do tego miła młoda osoba opiekuje się moim rach... czytaj dalej »
  • 2014-02-06 20:06 czwartek ~A egon | [+] odpowiedz
    o i kolejny akwizytor aegona lub wynajęty bloger. w sumie to ich stać za tez kary za wycofanie mogą kupic całego googla pewnie hehe
  • 2010-10-04 12:09 poniedziałek ~KLIJENT | [+] odpowiedz
    MASZ KOLEGO RACJE JA MAM NA 10 LAT UMOWE I PO TRZECH LATACH SKŁADKI CHCAC SIĘ WYCOFAC MAJĄC OK.12 000 TYS.SKŁADKI ZABIORĄ 70% +1% WSUMIE ZOSTANIE OK 3 000 DO WYPŁATY TO JEST WYZYSK W BIAŁY DZIEŃ.
  • 2012-07-25 13:57 środa ~Wojtek | [+] odpowiedz
    Kupiłeś program emerytalny na co liczysz to nie bank ? Lubię takich co kupują i nie wiedzą co kupili poprostu żenada.Jak można podpisać coś czego się nie przeczytało to tylko świadczy o Tobie. Gratulu... czytaj dalej »
  • 2011-09-21 11:01 środa ~iv | [+] odpowiedz
    Tak jest wszędzie. Podpisując umowę wiedziales na co się piszesz. Nie rozumiem takich ludzi :/// Jaki sens jest podpisywac umowe na 10 lat zbey po 3ech się wycofac. To nawet laik Ci powie ze wtedy spo... czytaj dalej »
  • 2011-07-22 22:18 piątek ~Doradca Finansowy | [+] odpowiedz
    DOKŁADNIE CZYTAJ CO NAPISAŁAS MASZ UMOWE NA 10 LAT A NIE NA TRZY PO 10 LATACH KOSZTY OPERACYJNE SĄ ZEROWE A PO TRZECH LATACH CZY PIĘCIU JAK TO BYWA NA INNYCH FUNDUSZACH TE KOSZTY ISTNIEJĄ I NIE SĄ MAŁ... czytaj dalej »
  • 2011-05-15 16:10 niedziela ~prawnik | [+] odpowiedz
    hahhaha śmieszni są te bezmuzgowia kt orzy nie czytają umów teraz to się nauczycie czytać ignoranci. własna głupota was pieniędzy pozbawiła hahahahah.
  • 2013-02-19 18:51 wtorek ~bum | [+] odpowiedz
    Onmi się nauczą czytac, a ty się naucz pisac. Nic, a nic nie ma na temat!!
  • 2011-04-07 00:16 czwartek ~klijent2 | [+] odpowiedz
    Pamiętaj, że to produkt długoterminowy .KAżde towarzystwo zarabia wlasnie na osobach, które rezygnują. W aegonie masz jeszcze skladki dodatkowe gdzie możesz wyplacac i manipulowac kapitalem. MAm ae... czytaj dalej »
  • 2011-02-19 08:47 sobota ~bogdan__k | [+] odpowiedz
    mozesz sprzedac swoje skladki i nic nie stracisz
  • 2010-09-16 10:19 czwartek ~Rysiek | [+] odpowiedz
    A Ty myślisz, że będą dla Ciebie charytatywnie pracować, za darmo? Nie oni są złodziejami, bo wszystko jest opisane w umowie, ale Ty ignorantką, która tej umowy nie przeczytała i teraz się obudziła z ... czytaj dalej »
  • 2011-09-24 14:59 sobota ~oko | [+] odpowiedz
    Jeśli inwestujesz w funduszach to wypada mieć chociaż odrobinę pojęcia odnośnie tego w co "wchodzisz". Pomijając różne względy wypada mieć tę podstawową wiedzę że efekt ile zyskasz lub na il... czytaj dalej »
  • 2011-07-16 16:39 sobota ~Blazej | [+] odpowiedz
    umowa jest niejasna, a przedstawiciele mocno naginają prawdę. Mam nadzieję że wcześniej czy później takie złodziejskie praktyki zostaną zakazane. Sposób podpisywania umów nawiązuje do niechlubnych pra... czytaj dalej »
  • 2011-07-16 18:51 sobota ~MM | [+] odpowiedz
    wlasnie ze jest wszystko jASNE
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.