X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Jesli chcesz stracic ubezbiecz sie w proamie!!!!!!

2018-02-23 18:21 piątek ~wielbiciel PROAMY (brzęszczyszczykiewicz)
ubezpieczyłem dom i auto w pakiecie od kilku lAT W ROKU 2016 zdarzyło sie nieszczescie czyli poązr domu nie z naszej winy tylko głównego przewodu który zaczoł się (z dupy) palic w wyniku tego dom spłonoł w 99% p ozgłowszeniu sie do proamy dostaliśmy odpowiedz jakie warunki powinnismy spełnic aby dostać odszkodowanie powinniśmy spełnic - badannie bezpieczenstwa konstrukcji,pożarowego,urzytkowania, -odpowiednich warunków chigienicznych i zdrowotnych oraz ochrony środowiska. -ochrony przed chałasem i draganimi!!!!(trzęsienie zimi) CO TO KURWA JEST!!! -ODPOWIEDNIEJ CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU. DLATEGO ODMÓWILI wpłacajcie zgodnie z terminem by ta firma nie upadłą. i to nasza chistoria nie ubezpieczjecie sie w tej skurwysynskiej firmie. :-)
  • 2018-08-09 18:52 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Jak do nich napisałeś pismo z takimi bykami jak tutaj to się nie dziwię że odmówili wypłaty bo nie wiedzieli czego chcesz.Kup słownik.
  • 2018-02-25 11:05 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela z tytułu pożaru. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.