X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Nie daj się oszukać firmą ubezpieczeniowym !!!

2014-03-11 13:13 wtorek ~pms
Nie daj się oszukać firmom ubezpieczeniowym, odzyskamy twoje pieniądze !!! !!! Towarzystwa Ubezpieczeniowe wyceniają szkody w oparciu o ceny części zamiennych tak zwanych zamienników, stosują stawki za naprawę oderwane od rzeczywistości wszystkie te działania dążą do minimalizacji kwot wypłaconych odszkodowań, w efekcie często klienci czują się pokrzywdzeni ich decyzjami. Niestety – odwołania najczęściej okazują się nieskuteczne, procedura czasochłonna, skomplikowana i bardzo kosztowna. jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi – klienci coraz częściej nie mają czasu i pieniędzy na skomplikowane i kosztowne procedury likwidacji szkód. Chcą swoje sprawy załatwić szybko, skutecznie i tanio. Wszystkie te warunki są gwarantowane dzięki skorzystaniu z naszej oferty.Załączona grafika: odszkodowania.jpg Pierwszym krokiem jest weryfikacja czy: szkoda powstała z OC sprawcy, została poprawnie skalkulowana. Jeśli otrzymamy od Państwa : kalkulację szkody decyzję wypłaty W ciągu 72 godzin przeprowadzimy bezpłatnie dla Państwa ponowną kalkulację, która pozwoli nam ustalić czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe nadmiernie nie zminimalizowało Państwa szkody. Jeśli szkoda została źle wyceniona czy zaniżona skontaktujemy się z Państwem i z chęcią odkupimy od Państwa szkodę. Poszkodowany w dniu zawarcia umowy przenosi wszystkie prawa do szkody dotyczącej umowy na naszą Firmę Ile to kosztuje ? PMS pobiera prowizję za tą usługę – jest to umówiony procent od odzyskanej sumy 10-15% – skontaktuj się z naszym doradcą WYŚLIJ DOKUMENTY (KALKULACJA SZKODY, DECYZJA WYPŁATY) TO NIC NIE KOSZTUJE! TEL: 793-612-821 pms.odszkodowania@op.pl
  • 2015-02-26 22:48 czwartek ~nafets | [+] odpowiedz
    Na razie nic, a następnie zabulisz tak, że niewiele Ci pozostanie....
  • 2014-03-11 13:16 wtorek ~pms | [+] odpowiedz
    http://zyrardow24h.pl/topic/12946-odzyskiwanie-zanizonych-ubezbieczen/
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.