X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Poraszka

2018-02-07 10:54 środa ~arek
uwaga.proama oszukuje ludzi czytać wszysko.zawarłem z nimi umowe super asistans miałem wszystko jak chodzi o cholowanie za granica zapłaciłem z oc 880zł.w nastepnym roku przysłali mi kontynuacje do zapłaty 730,poniewaz ma ubezpieczone mieszkanie dostałem rabat.no i sie stało potrzebowałem holowania z niemiec i powiedzieli mi ze mam tylko w polsce przy wypadku to jest chore co oni robia.weszedłem na mój folder i czytam,wszystko zaznaczone zielonym ale pisze wszystko według OWU czytam dalej a tam najebane artykułów kodeksów i pisze według postanowienia generali.odradzam w 100procentach
 • 2018-09-26 14:29 środa ~SKate | [+] odpowiedz
  Człowieku Ty pisać po polsku nie umiesz, więc czytać zapewne też nie! Jak nie rozumiesz warunków ubezpieczenia,to zawsze możesz zadzwonić i zapytać jak masz jakieś wątpliwości. Podpisujesz, a nie wies... czytaj dalej »
 • 2018-09-26 14:28 środa ~SKate | [+] odpowiedz
  Człowieku Ty pisać po polsku nie umiesz, więc czytać zapewne też nie! Jak nie rozumiesz warunków ubezpieczenia,to zawsze możesz zadzwonić i zapytać jak masz jakieś wątpliwości. Podpisujesz, a nie wies... czytaj dalej »
 • 2018-03-26 16:16 poniedziałek ~Kiljan | [+] odpowiedz
  Odzyskaj należne odszkodowanie z Casusem - Warszawa, ul. Kopernika.
 • 2018-02-11 11:48 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. Tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
 • 2018-02-24 17:53 sobota ~Arek | [+] odpowiedz
  Witam, mam małą szkodę, wgniecenie tylnego prawego błotnika i zarysowana listwa drzwi tylnych prawych w Audi A6 C4, nie mogę w Proamie zgłosić szkody przez internet, będę więc dzwonił, czy gra będzie ... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Proama na:
  4.24
  OPINIE O Proama
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.