X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Oszuści i zdziercy

2015-11-19 18:12 czwartek ~Edward
Ubezpieczałem w marcu Nubirę, OC ze zniżką 70 % wyniosło rocznie nieco poniżej 470 zł. W listopadzie chciałem ubezpieczyć Lanosa o mniejszej pojemności od Nubiry i o rok starszego. Przy tej samej zniżce wycena roczna OC wyniosła ponad 900 zł.To ponad 100 procentowa podwyżka !!!! Uważam, że to niedopuszczalna hucpa, panie rzeczniku ubezpieczonych - do roboty!!! - nie wstydzi się pan opisanych efektów pana pracy. Zmieniła się w kraju władza, jest inny klimat i podejście do naciągaczy, ma pan szanse pogonić złodziei.
 • 2016-01-20 22:53 środa ~KRIS | [+] odpowiedz
  w 2015 składka OC\AC 1800zł w tym roku 2800
 • 2015-12-08 16:37 wtorek ~Kasia | [+] odpowiedz
  Łatwo rzucić obelgą. Skoro nie zna się Pan na ubezpieczeniach, to po co Pan to komentuje? Skoro coś nie pasuje, to spadam i tyle. Choćby miał Pan 10 samochodów , każdy inny model , inny rocznik, inne ... czytaj dalej »
 • 2016-07-29 23:53 piątek ~czytelnik | [+] odpowiedz
  "kobietko"choraś na głowę czy nogi
 • 2015-12-08 18:09 wtorek ~Edward | [+] odpowiedz
  Nie wiem o co "pani" chodzi, nie rzucałem obelgą, jak pani pisze, opisałem fakty, na które mógłby zaakceptować tylko ktoś czerpiący pożytki z oszukiwania klientów, lub ktoś, kto nie potrafi ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.