X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

PROAMA ***!!! NIE UBEZPIECZAJCIE SIE TAM!!!

2018-07-17 17:09 wtorek ~KLIENT
DZWONIAC DO NICH ZEBY ZGLOSIC SZKODE OLEWAJĄ KLIENTA I MÓWIĄ ZE ODDZWONIĄ ZEBY ZAREJESTROWAC SZKODE I JUZ NIE ODDZWANIAJĄ.ZŁODZIEJE TYLKO SKLADKI POBIERAJĄ A OSZUKUJĄ NA WIELKĄ SKALE.
  • 2018-08-09 18:46 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Mi zrobili 300% w górę bo miałem szkodę na innej polisie u innego ubezpieczyciela.Banda złodziei.Niby nie ma ubezpieczenia na kierowcę a oni sobie podnoszą.Odradzam tych złodziei.Nie ubezpieczajcie ta... czytaj dalej »
  • 2018-08-09 18:45 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Mi zrobili 300% w górę bo miałem szkodę na innej polisie u innego ubezpieczyciela.Banda złodziei.Niby nie ma ubezpieczenia na kierowcę a oni sobie podnoszą.Odradzam tych złodziei.Nie ubezpieczajcie ta... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.