X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Złodzieje

2014-01-29 10:33 środa ~kama
Likwidator Paniu Karina Gajdowska, gdy uda sie już dodzwonić na infolinię (co jest nie lada sukcesem) dostaję informację, pani Karina nie lubi jak się ją ponagla, wtedy celowo opóźnia wycenę. 2 miesiące czekam na likwidację szkody z AC. Masakra i złodzieje.
 • 2016-12-12 11:31 poniedziałek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
  Potwierdzam !Pani Karina Gajdowska specjalnie mota ,żeby wydłużyć czas wypłaty po czym po 3 miesiącach dostaję odmowę.ODRADZAM WSZYSTKIM AXA Direct oraz Liberty Direct -które teraz przejęli
 • 2016-12-12 11:31 poniedziałek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
  Potwierdzam !Pani Karina Gajdowska specjalnie mota ,żeby wydłużyć czas wypłaty po czym po 3 miesiącach dostaję odmowę.ODRADZAM WSZYSTKIM AXA Direct oraz Liberty Direct -które teraz przejęli
 • 2015-10-30 11:42 piątek ~gość | [+] odpowiedz
  Moja szkoda likwidowana jest przez Panią Karinę Gajdowską 1,5 roku i końca nie widać. Ktoś przebije ?
 • 2015-01-13 16:28 wtorek ~irek | [+] odpowiedz
  Potwierdzam pani karina celowo szuka pretekstu by przedłuzyc termin wypłaty odszkodowania
 • 2014-04-30 21:38 środa ~Ryszard | [+] odpowiedz
  Nie zgadzam się z tą opinią. AXA DIRECT to najlepsza firma ubezpieczeniowa w Polsce. Ma najbardziej profesjonalną obsługę. W razie szkody, bez żadnego problemu można się dodzwonić i zgłosić szkodę. Na... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo AXA na:
  3.86
  OPINIE O AXA
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.