X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Akademie Przedsiębiorcy Kredyt Banku i WARTY

2011-04-08 08:13 piątek
Kredyt Bank i WARTA rozpoczęły kolejny cykl konferencji „Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy”, które odbędą się w ciągu najbliższych 3 miesięcy m.in. w Gdańsku, Toruniu czy Ciechanowie. Udział w spotkaniu dla przedsiębiorców jest bezpłatny.

- Za nami 29 spotkań z przedsiębiorcami, wczoraj zaczęliśmy kolejną serie konferencji Akademii Przedsiębiorcy. Z naszych obserwacji wynika, że przedstawiciele firm z różnych branż są wciąż zainteresowani tego typu spotkaniami, widzą potrzebę wymiany doświadczeń, pogłębiania wiedzy z zarządzania, finansów. To dla nas potwierdzenie, że obrany przez nas kierunek działań jest właściwy  i przynosi obu stronom korzyści - powiedział Jerzy Śledziewski, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Akademie Przedsiębiorcy Kredyt Banku i WARTY to spotkania skierowane dla przedsiębiorców, podczas których eksperci starają się przybliżyć klientom m.in. aktualną sytuację rynkową, produkty i usługi bankowo-ubezpieczeniowe oraz dostępne rozwiązania, które zapewniają bezpieczne zarządzanie firmą.

- To tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Prelegenci m.in. z Krajowej Izby Gospodarczej czy Krajowego Rejestru Długów, Krajowej Izby Biegłych Rewidentów wyjaśniają, jak sprawdzić wiarygodność partnerów w biznesie, jakiego wsparcia mogą oczekiwać przedsiębiorcy od samorządu gospodarczego etc. Taka wiedza jest potrzebna przedstawicielom MSP do prowadzenia bieżącej działalności – dodaje Jerzy Śledziewski.

Konferencje z cyklu Akademia Przedsiębiorcy są organizowane przez Kredyt Bank, WARTĘ oraz Puls Biznesu od września 2010 roku. W sumie zaplanowano 50 spotkań w polskich miastach, w których skupiają się małe i średnie firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się na stronie: www.kapital.pb.pl

Kredyt Bank i WARTA zapraszają do udziału w konferencji.

Informacja prasowa Warty z dnia 06.04.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zastaw - to ograniczone prawo rzeczowe, którego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.