X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

IX Forum Ubezpieczeń - już 20-21 września, w Warszawie

2011-06-21 09:27 wtorek
20-21 września w Warszawie w hotelu Marriott, odbędzie się IX edycja Forum Ubezpieczeń. Konferencja będzie poświęcona najnowszym wydarzeniom w sektorze ubezpieczeń.

Forum Ubezpieczeń jest wydarzeniem, podczas którego raz do roku przedstawiciele rynku mogą dokonać podsumowania dotychczasowych rozwiązań, zapoznać się z nowymi trendami i produktami. Jest doskonałą platformą wymiany poglądów pomiędzy profesjonalistami.

Tegoroczny przebieg IX Forum różnić się będzie od pozostałych głównie ze względu na nowatorską formułę. W programie między innymi 6 paneli dyskusyjnych, 4 stoły branżowe, dające okazję bezpośredniej wymiany poglądów i spostrzeżeń oraz sesje prawne.

Do udziału zaproszone zostały czołowe postacie z branży ubezpieczeniowej, w sumie ponad 30 prowadzących w randze prezesów, wiceprezesów, członków zarządów i dyrektorów reprezentujących rynek ubezpieczeniowy.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytanie, co czeka rynek ubezpieczeń w 2012 r., a także zastanowią się nad tym, czy będziemy społeczeństwem directowym. Zostaną omówione tematy związane z Bancassurance, zmianami systemu OFE, III Filarem, a także rynkiem prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych oraz komunikacyjnych.

Przedstawiony zostanie stan przygotowań do Solvency II. Poruszone będą również kontrowersyjne kwestie szkód osobowych, w tym „odszkodowania za łzy”. Ponadto w programie planowane są panele dyskusyjne, między innymi dotyczące wojen cenowych w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz zarządzania wewnętrzną i zewnętrzną siecią sprzedaży.

Szczegółowe informacje na temat Forum dostępne są na stronie www.iir.pl/E0534

Organizatorem Forum Ubezpieczeń jest Institute for International Research, który od ponad 14 lat zajmuje się organizacją specjalistycznych eventów, konferencji i seminariów w Polsce.

Broszura informacyjna