X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Ubezpieczenie samochodu w Gefion Insurance

2017-11-09 11:52 czwartek
Gefion Insurance to duńska firma, działająca w obszarze ubezpieczeń na terenie Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, a od niedawna także Polski. Obsługą polskich klientów towarzystwa zajmuje się obecnie firma Polins. Gefion posiada w swojej w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne:
 
●     OC,
●     Autocasco,
●     Autopomoc,
●     OC graniczne

Towarzystwo ubezpieczeniowe Gefion Insurance zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych klientów korporacyjnych.
 

OC Gefion Insurance

Gefion oferuje standardowe ubezpieczenie OC, obowiązkowe dla właścicieli wszystkich zarejestrowanych w Polsce aut. Zakres polisy regulowany jest ustawowo, dzięki czemu ubezpieczony zostaje objęty taką samą ochroną, jak w każdym towarzystwie.
 
Każdy ubezpieczony w ramach OC klient, może zgłosić się do Gefion Insurance z prośbą o bezpłatne wystawienie Zielonej Karty. Jest to dokument potwierdzający posiadanie polskiego ubezpieczenia OC, niezbędny podczas poruszania się autem na terenie krajów należących do tzw. Systemu Zielonej Karty.
 

Autopomoc w Gefion Insurance

Autopomoc to usługa działająca na zasadzie znanego assistance. Dostępna jest dla klientów, którzy wykupili wcześniej ubezpieczenie OC w Gefion Insurance. Ponieważ polisa sprzedawana jest jako dodatek do OC, terminy obowiązywania obu ubezpieczeń w pełni się pokrywają.
 
W ramach usługi Autopomoc, ubezpieczony może liczyć na zorganizowanie i pokrycie kosztów holowania unieruchomionego na skutek kolizji lub wypadku samochodu do najbliższego warsztatu, ewentualnie miejsca wskazanego przez kierowcę, jednak odległość ta nie może przekroczyć 50 km od miejsca zdarzenia.
 

Zgłoszenie szkody w Gefion Insurance

Gefion Insurance bardzo uprościł proces zgłoszenia szkody komunikacyjnej, dzięki czemu klienci towarzystwo mogą przejść przez ten proces bardzo sprawnie. Wystarczy wypełnić formularz internetowy lub skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy: +48 22 292 24 48.
 
Chcesz kupić tanie OC? Sprawdź oferty różnych ubezpieczycieli w naszej porównywarce OC na ubezpieczamy-auto.pl. To tylko 2 minuty!

Kontakt z Gefion Insurance:

Polins Sp. z o.o.
Ul. Gabriela Narutowicza 18,
99-320 Żychlin, Polska

Infolinia Gefion Insurance:

22 292 24 48