X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

AXA Assistance z nielimitowanymi kosztami leczenia w ofercie ubezpieczeń turystycznych

2016-12-19 11:28 poniedziałek
W ofercie polis turystycznych, które można porównać i kupić przez nasz serwis, pojawił się nowy produkt stworzony przez towarzystwo AXA Assistance. Z pewnością zainteresują on niejedną osobę, ze względu na możliwość zakupu ubezpieczenia z nielimitowaną sumą ubezpieczenia kosztów leczenia.

Coraz szersza oferta ubezpieczeń w naszej porównywarce polisaturystyczna.pl sprawia, że każdy może w jednym miejscu znaleźć najlepsze oferty polis podróżnych i zdecydować, która będzie dla niego najlepsza, zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym.

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Nielimitowane koszty leczenia w ubezpieczeniu turystycznym?

AXA Assistance z ubezpieczeniem Daleko od Domu pozwala sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, ze względu na dostępność pakietu Zdobywca, w którym nie wprowadzono limitu kosztów leczenia pokrywanych przez towarzystwo w trakcie zagranicznego wyjazdu. Do tej pory jedynym takim ubezpieczeniem był produkt IHI Bupa, w którym jednak zakupiona polisa nie była wystawiana w języku polskim i konieczna była znajomość języka angielskiego (bądź innego obsługiwanego przez duńskiego ubezpieczyciela).

kup ubezpieczenie

Warianty ubezpieczenia AXA Assistance

Daleko od Domu można kupić w trzech pakietach, które posiadają z góry określony zakres oraz sumy ubezpieczenia. Dodatkowo klienci mogą rozszerzyć ochronę o ryzyka związane uprawianiem sportów wysokiego ryzyka, wyjazdem do pracy fizycznej oraz chorobami przewlekłymi.

Pakiet Urlopowicz obejmuje:
 1. Koszty leczenia – 200 000 zł
 2. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków – 10 000 zł (śmierć); 20 000 zł (trwały uszczerbek na zdrowiu)
 3. Pomoc Telefoniczną
Pakiet Podróżnik obejmuje:
 1. Koszty leczenia – 600 000 zł
 2. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków – 25 000 zł (śmierć); 50 000 zł (trwały uszczerbek na zdrowiu)
 3. Odpowiedzialność Cywilną – 150 000 zł (szkody osobowe); 75 000 zł (szkody materialne)
 4. Bagaż Podróżny - 3 000 zł
 5. Pomoc Telefoniczną
Pakiet Zdobywca obejmuje:
 1. Koszty leczenia – bez limitu
 2. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków – 75 000 zł (śmierć); 150 000 zł (trwały uszczerbek na zdrowiu)
 3. Odpowiedzialność Cywilną – 1 500 000 zł (szkody osobowe); 750 000 zł (szkody materialne)
 4. Bagaż Podróżny - 6 000 zł
 5. Ubezpieczenie Podróży samolotem – 750 zł (opóźnienie bagażu); 1 500 zł (opóźnienie i odwołanie lotu)
 6. Pomoc Telefoniczną

Dodatkowe zalety polisy Daleko od Domu

Nielimitowane koszty leczenia nie są jedyna zaletą i wyróżnikiem ubezpieczenia AXA Assistance. Ubezpieczyciel w ramach kosztów leczenia zapewnia pomoc dla ofiar ataków terrorystycznych do sum 200 000 zł w pakiecie Podróżnik oraz 600 000 zł w pakiecie Zdobywca. Posiada również wysoką sumę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla szkód osobowych, wynoszącą 1 500 000 zł.

Najbogatszy pakiet ubezpieczenia jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób wybierających się m.in. do USA oraz pozostałych państw, które stwarzają największe zagrożenie dla ubezpieczycieli, ze względu na bardzo wysokie koszty związane z leczeniem czy ewentualnymi sporami.

Jak kupić AXA Assistance Daleko od Domu?

Wystarczy, że odwiedzisz porównywarkę ubezpieczeń na polisaturystyczna.pl i uzupełnisz zawarty w niej formularz, dotyczący Twojego wyjazdu. Po poprawnym przejściu przez ten krok, wystarczy, że odczekasz kilka sekund i wyświetlą Ci się proponowane oferty ubezpieczeń na wyjazd. Znajdzie się tam również AXA Assistance. Na tym etapie możesz jeszcze zmienić wybrane sumy ubezpieczenia przesuwając suwak.

Kup ubezpieczenie

 

Po zdecydowaniu się na konkretny pakiet, klikasz „Kup polisę” i dopełniasz pozostałych formalności, czyli uzupełniasz dane potrzebne do wystawienia polisy oraz dokonujesz płatności w wybrany przez Ciebie sposób. Po chwili otrzymasz na maila polisę i możesz być spokojny o Twój wyjazd. Pamiętaj, aby w telefonie zapisać numer Twojej polisy oraz kontakt do Centrum Alarmowego!

Julietta Pawlak