X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

TUnŻ Polisa-Życie wprowadziła nowy produkt Polisa dla Ciebie

2011-02-09 08:34 środa
Ubezpieczenie na życie „Polisa dla Ciebie’’ jest nowym produktem na rynku ubezpieczeniowym wprowadzonym przez TUnŻ „Polisa-Życie”. Jest to indywidualne ubezpieczenie przeznaczone dla osób, które pragną zabezpieczyć swoich bliskich.

Do ubezpieczenia mogą przystąpić osoby do 86 roku życia , bez względu na stan zdrowia osoby ubezpieczonej. Nie wymagana jest ankieta medyczna ani wykonywanie dodatkowych badań lekarskich. Ubezpieczenie zawierane jest na czas nieokreślony ze stałą składką przez okres trwania umowy.

„Polisa dla Ciebie” gwarantuje zabezpieczenie materialne w szerokim zakresie na wypadek zgonu Ubezpieczonego i innych zdarzeń losowych. Każdy może rozszerzyć umowę  np. o gromadzenie środków w ramach Ubezpieczeniowego Funduszu Kapitałowego, o ryzyko zgonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub rentę z tytułu całkowitej niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Istnieje również możliwość indywidualnego podwyższenia sumy ubezpieczenia.

Informacja prasowa Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie "Polisa-Życie"/ Bankier.pl z dnia 04.02.2011 r.