X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU Życie S.A.

Dno i masakra

2015-06-18 14:16 czwartek ~Jaaa
Szmaciarze i złodzieje jak każda ubezpieczalnia, ale te kanalie są wyjątkowi. Na starcie marny procent uszczerbku na zdrowiu w porównaniu do innych tego typu mafijnych ugrupowań jak ubezpieczalnie. Po 2 komisja lekarska odbywa się...mailowo Składasz papiery do oddziału i nawet nie masz komisji lekarskiej. Złodziejstwo jak każda ubezpieczalnia ale jak już mówiłem te skurwy...yny są wyjątkowo perfidni i już dwa lata się z nimi sądze gdyż za operacje pęknięcia i ułamania się kości "pseudo lekarz" przyznał mi mailowo...4 % Odwołanie oczywiście mailowe bo o żadnej komisji nie ma mowy...biegły sadowy przyznał...25% stałęgo uszczerbku na zdrowiu...ich lekarz 4%...chyba mają orzeczników po kosmetologii :) Kończąc...kto może uciekać od nich jak najszybciej i najdalej, kto by chciał związać się z tyki ku...ami ...niech lepiej odda pieniądze w skarpetę bo będzie większa korzyść :) Fakt jest taki, ze opłacają za nasze peniadze grubych prawników, którzy wycinają pozwy sadowe przy najmniejszym delikatnym błędzie typu "kropka w lewo - kropka w prawo zle postawiona"... Dbanie o klienta jest wycinanie go w najbardziej perfidny sposób, ale do zobaczenia skurwy...yny w sadzie na 2 rozprawie i obyście czuli ze umieracie i patrzyli na krzywdę waszych najbliższych...poczujecie tą bezsilność jaką mają ludzie walczący z wami o swoje pieniądze, które okradacie, zwłaszcza ludzie starsi, których nie stać na prawników, bo młody człowiek, znajdzie w sobie siłe walczyć i użerać się ku..wy z wami po sadach.... nie odpuszcze wam skurwys...y !!
  • 2015-10-10 22:58 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
    Syn był w szpitalu 3 m-ce I pomimo opłacanej składki odmowa wypłaty za świadczenia szpitalne, draństwo.
  • 2015-08-08 21:04 sobota ~okradziona przez PZU Życie | [+] odpowiedz
    Emeryci.Nie kontynuujcie indywidualnie grupowego ubezpieczenia w PZU Życie,bo to są złodzieje.To co macie płacić wrzucajcie do skarbonki i na tym lepiej wyjdziecie!Brak słów na tych żłobów.
  • 2015-08-10 13:55 poniedziałek ~tureas | [+] odpowiedz
    Może lepiej jak poszukasz innej firmy. W rankomacie znajdziesz wile firm świadczące usługi od ubezpiecznia mieszknaia, konta bankowe, oc i ac oraz ubezpieczenia na życie. https://rankomat.pl/ubezpiecz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.