X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Odpowiedź do komentarza:

Nie ma takiej firmy
Po pierwsze - z wypowiedzi na tym forum,ok. 96% to reklamy firm. Jeśli chodzi o skuteczność, to jasne, że Votum będzie plasowało się jako lider, ponieważ jest to jedna z pierwszych firm na polskim rynku specjalizująca się w tym zagadnieniu. Po drugie- pamiętajcie, że duże(czytaj znane)firmy działają "masowo", tzn. absolutnie nie pochylają się nad człowiekiem, jego obrażeniami, itd., utraconym dochodem -jednym słowem sytuacją indywidualną po wypadku.Tzw. "karki" (tj. uszkodzenia kręgosłupa szyjnego)mają gdzieś -podpisują umowę, TU wypłaca 600-1200 zł i koniec tematu (najczęstsze obrażenia ciała, przy których można uzyskać od 4 do 15 tys.zł - dobrze udokumentowane. Po trzecie- Generalna, końcowa rozgrywka zaczyna się w Sądzie. Dlaczego? Ponieważ Towarzystwa płacą odszkodowania z najniższej, żenującej dla człowieka półki - w zależności od szkody: komunikacyjna OC- zaniżenie odszkodowania średnio o 50%, ubezpieczenia grupowe - odmowa lub wypłata świadczenia wg najniższego procentu przewidzianego w tabeli (nieuznawanie operacji, pobytu w szpitalu), jatka zaczyna się przy OC sprawcy. Podsumowując - temat odszkodowań jest bardzo rozległy. Nie oznacza to jednak, że nieprzyswajalny:)Każdemu, kto trafi na to forum radzę, aby przed decyzją o podpisaniu umowy z jakąkolwiek firmą odszkodowawczą zgłosił szkodę sam - we własnym zakresie. Dopiero po uzyskaniu decyzji (odmownej bądź przyznającej jakieś odszkodowanie)zgłosił się po pomoc do takich firm, czytając uprzednio oczywiście bardzo dokładnie warunki umowy.. Powodzenia! Oby nikt nigdy nie żerował na naszym zdrowiu i życiu..
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.