X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Irlandia - HIBERNIAN HEALTH. Ubezpieczenie zdrowotne

HIBERNIAN HEALTH to irlandzkie towarzystwo ubezpieczenie świadczące usługi komercyjnego ubezpieczenia zdrowotnego. Jego rola polega na zapewnieniu jak najlepszych warunków leczenia, diagnostyki, oraz rekonwalescencji w Irlandii. Tamtejsza służba zdrowia wyróżnia się na tle pozostałych krajów Europy: jedynie osoby najstarsze (po 75 roku życia) oraz najbiedniejsze mogą liczyć na bezpłatną opiekę medyczną. Reszta musi płacić, i to całkiem słono. Pokrywanie kosztów każdego zabiegu, pobytu w szpitalu, porodu, wizyty u lekarza z osobna to generowanie bardzo wysokich kosztów. Na szczęście towarzystwa ubezpieczeniowe wyszły naprzeciw potrzebom mieszkańców Zielonej Wyspy: istnieje możliwość wykupienia pakietu ubezpieczeń zdrowotnych dostosowanych do potrzeb osób ubezpieczających się. Znajdziemy pakiety przeznaczone dla osób indywidualnych, jak też dla całych rodzin.

Plany ubezpieczeniowe
 
HIBERNIAN HEALTH różnicuje oferowane plany ubezpieczeniowe w zależności od potrzeb zdrowotnych osób poszukujących prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Zarówno osoby indywidualne jak i rodziny mogą znacząco zaoszczędzić wybierając odpowiednie ubezpieczenie. Oferowane pakiety ubezpieczeniowe to bardzo korzystna relacja ceny do otrzymanych jakości i wartości. HIBERNIAN HEALTH szczyci się dużo tańszą ofertą ubezpieczeniową niż inne organizacje oferujące ubezpieczenia o zbliżonym zakresie. Roczny pakiet ubezpieczeniowy dla jednej osoby w HIBERNIAN HEALTH może być tańszy nawet o ok. 120 euro w stosunku do innych ofert.  

W ofercie HIBERNIAN HEALTH dostępne są trzy plany ubezpieczeniowe:
 
 ‘Me plan’ – to oferta wyjątkowo korzystna relacja jakości do składki ubezpieczeniowej dla osób, którzy kupują ubezpieczenie zdrowotne po raz pierwszy. Me plan to stosunkowo niedroga propozycja, wzbogacona licznymi atrakcyjnymi dodatkami, które pozwolą przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem.

‘I plan’ - został stworzony dla osób indywidualnych, które potrzebują bardziej wszechstronnej opieki zdrowotnej. I Plan to większa możliwość wyboru i wachlarz zupełnie unikalnych korzyści, które pozwolą kompleksowo zająć się swoim zdrowiem

 ‘We plan’ – ten plan został zaprojektowany specjalnie dla rodzin – bez względu na ich wielkości i kształt. W ramach planu rodzinnego HIBERNIAN HEALTH oferuje unikalne korzyści i specjalne ceny dla dzieci i studentów do 23 roku życia. Oferta taka umożliwia pełną kontrolę nad stanem zdrowia swojego i najbliższych.

Dlaczego HIBERNIAN HEALTH?
HIBERNIAN HEALTH oferuje wyjątkową wartość za bardzo rozsądną cenę. Oferta wyróżnia się na tle konkurencji ponieważ HIBERNIAN HEALTH:
  • pokrywa koszty leczenia nie tylko w Irlandii, ale również w Polsce
  • oferuje leczenie we współpracy ze zdecydowanie większą ilością szpitali i innych placówek zdrowotnych niż firmy konkurencyjne
  • pokrywa koszty wybranych badań diagnostycznych
  • również takie, które są związane z zabiegami wybielania zębów, laserowej korekty wzroku czy analizy stanu zdrowia
  • umożliwia zakup polisy przez Internet lub telefon, czyli maksymalnie upraszcza procedurę zawarcia umowy ubezpieczenia
  • posiada unikalny pakiet dodatków macierzyńskich
  • oferuje pomoc w rzuceniu palenia w ramach sprawdzonego programu Allen Carr’s Easyway
Ubezpieczenie w Polsce
Ubezpieczenie HIBERNIAN HEALTH działa nie tylko w Irlandii, ale też zagranicą- również w Polsce. Jeśli posiadana polisa pokrywa koszty niezbędnych zabiegów chirurgicznych w Irlandii, istnieje możliwość wykonania ich zagranicą (np. w Polsce), jeżeli z jakichkolwiek powodów ubezpieczony sobie tego życzy. W takich wypadkach HIBERNIAN HEALTH pokrywa równowartość odpowiedniego leczenia w Irlandii.
 

Zapoznaj się z oryginalnymi dokumentami HIBERNIAN HEALTH:
 
 
 
« powrót do działu: Dla Polaków za granicą
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.