X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum


Krajowe Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. we Wrocławiu, jest spółką założoną w 2008 roku, której przedmiotem działalności jest świadczenie usług związanych z pomocą osobom fizycznym i prawnym w dochodzeniu roszczeń z tytułu poniesionych przez nie szkód. Spółka ma swoją siedzibę we Wrocławiu i świadczy usługi na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe:

Krajowe Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

ul. Buska 5a
53-326 Wrocław

Tel. +48 71 72 54 111
+48 71 72 54 222
+48 71 72 54 333

Fax: +48 71 798 76 17

E-mail: kbdo@kbdo.pl
www.kbdo.pl

W ofercie:

Spółka świadczy usługi w zakresie dochodzenia roszczeń wynikających z różnego rodzaju szkód powstałych na osobie, jak i na mieniu, w tym:

   1. Szkody
  • komunikacyjne
  • osobowe
  • majątkowe
  • inne
   2. Szkody medyczne
  • szpitalne (m.in. zakażenia)
  • wynikające z błędu w sztuce lekarskiej
  • zaniedbania lub zaniechania

W ramach prowadzonych postępowań, w zależności od ustaleń stanu faktycznego Spółka dochodzi odszkodowania, z tytułu:
  • Uszkodzenia, utraty lub zniszczenia rzeczy ruchomych/nieruchomości,
  • Utraty korzyści,
  • Uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci (renta, koszty leczenia, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, koszty pogrzebu).
Cel:

Celem, jaki stawiają sobie właściciele Spółki, jest zapewnienie pomocy poszkodowanym w całym procesie dochodzenia roszczeń, począwszy od zgłoszenia szkody, poprzez postępowanie polubowne, sądowe i kończąc na egzekucji zasądzonych świadczeń odszkodowawczych, przy jednoczesnym zminimalizowaniu udziału poszkodowanych w tym procesie.

Doświadczenie:


Spółka zatrudnia lub ściśle współpracuje z firmami lub specjalistami, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, w tym likwidacji szkód ubezpieczeniowych i medycznych. Między innymi Spółka współpracuje z kancelariami prawniczymi, z lekarzami - biegłymi sądowymi oraz likwidatorami szkód ubezpieczeniowych.
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
NNW - polisa stosowana jako odrębna umowa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.