X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Pakiet ubezpieczeń dla myśliwych w Concordia TUW

2010-09-09 09:08 czwartek
Las, dzika zwierzyna, broń, szczekające psy, adrenalina,  to wszystko wiąże się z polowaniami. Niestety, jest to bardzo niebezpieczne hobby. Może nawet nie tyle dla myśliwych, ale przede wszystkim dla osób, które mogą się niepostrzeżenie znaleźć w środku obławy. Wówczas, przez przypadek, może ucierpieć niewinna osoba. Podczas polowania zdarzyć się może wiele wypadków, np. zranienie lub śmierć psów myśliwskich. Warto się zatem zapoznać ze specjalnie przygotowanym przez Concordię pakietem ubezpieczeń dla myśliwych.

Ubezpieczenie broni myśliwskiej
    
Jednym z elementów pakietu CONCORDIA DLA MYŚLIWYCH jest ubezpieczenie broni myśliwskiej. Polisa obejmuje kradzież z włamaniem, rabunek i utratę na skutek zdarzeń losowych broni myśliwskiej podczas jej przenoszenia lub przewożenia. Ubezpieczenie działa w każdym miejscu postoju i pobytu myśliwego związane z polowaniem, a także z drogą dojazdu i powrotu do miejsca zamieszkania.        
        
Ochrona prawna myśliwych
    
Kolejne ubezpieczenie, które wchodzi w skład pakietu to polisa ochrony prawnej myśliwych. W ramach ubezpieczenia myśliwy może liczyć na pokrycie kosztów poniesionych podczas obrony swoich praw w postępowaniach sądowych związanych z łowiectwem, prowadzonych z jego udziałem w charakterze pozwanego, podejrzanego, oskarżonego lub obwinionego.          
        
Ubezpieczenie psów myśliwskich
    
Pakiet CONCORDIA DLA MYŚLIWYCH obejmuje także ubezpieczenie psów myśliwskich. Ochrona dotyczy bezpośrednich następstw nieszczęśliwych wypadków, które wystąpiły podczas polowań lub w drodze na i z polowań. Jeżeli w wyniku wypadku pies poniesie śmierć, będzie musiał zostać uśpiony lub trwale i całkowicie utraci przydatność do polowań, wówczas ubezpieczony otrzyma odszkodowanie.        
        
OC w życiu prywatnym myśliwych
    
Ostatni już element pakietu dotyczy odpowiedzialności cywilnej myśliwego. Polisa obejmuje szkody wyrządzonym osobom trzecim w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego. Ubezpieczenie chroni nie tylko ubezpieczonego, ale także jego bliskie osoby, stale z nim zamieszkujące.    
        

Pakiet CONCORDIA DLA MYŚLIWYCH można zakupić w zakresie pełnym lub ograniczonym. Zakres pełny to cztery opisane wyżej ubezpieczenia. Natomiast w ramach wariantów ograniczonych są do wyboru dwie opcje:
  • broń myśliwska i ochrona prawna,
  • psy myśliwskie i OC w życiu prywatnym.

Ubezpieczenie.com.pl/Ubezpieczeniaonline.pl

« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.