X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Pracownicy Proama ustanowili Rekord Guinnessa

2013-11-26 11:53 wtorek
wrzuc na luz
W obecności sędzin z Kapituły Rekordu Guinnessa, w piątek 22.11.2013 w Lublinie pracownicy Proama ułożyli największy wzór samochodu z ludzi. Nie był to jednak zwyczajny samochód, ale samochód z logo kampanii Wrzucam na luz. W ten sposób pracownicy Proama ustanowili Rekord Guinnessa.

Od początku Proama stawia na nowoczesne rozwiązania. Jako pierwsza na rynku zaproponowała 70 proc. zniżki bonus-malus dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców, Osobistego Doradcę dla osób kupujących przez Internet i telefon, czy specjalny system do obsługi sprzedaży agencyjnej, który w pełni wyeliminował obieg papierowy w relacji ubezpieczyciel – Agent. Natomiast w piątek pracownicy Proama ustanowili Rekord Guinnessa, który został potwierdzony oficjalnym certyfikatem.

Rekord został ustanowiony w drugą rocznicę sprzedaży pierwszej polisy, żeby uczcić 600 tys. klientów. W biciu rekordu wzięło udział 266 osób.

- Ustanawiając ten rekord potwierdziliśmy, że w Proama wspólnie możemy dokonywać niezwykłych rzeczy. Każdy pracownik jest u nas tak samo ważną indywidualnością, ale wspólnie tworzymy zespół, który dzięki ścisłej współpracy osiąga niezwykłe efekty biznesowe – 600 tys. klientów pozyskanych w ciągu 22 miesięcy działalności – mówi Robert Sokołowski, Dyrektor Generalny Proama.

Pracownicy Proama ustawili się we wzór samochodu z logo kampanii społecznej Wrzucam na luz. Wrzucam na luz jest to kampania, poprzez którą Proama chce zmieniać zachowania kierowców na drodze, namawiając ich do życzliwości wobec innych uczestników ruchu drogowego, wierząc, że kultura i brak agresji jest ważnym elementem bezpieczeństwa. Obecnie kampanię na Facebooku popiera 70 tys. osób.

Proama zatrudnia obecnie 364 osób, z czego 263 pracują w Oddziale w Lublinie.


Źródło: Proama
« powrót do działu: Aktualności ubezpieczeniowe
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.