X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

PZU: Ubezpieczenia dla klientów PTK Centertel

2011-03-15 08:30 wtorek
Z myślą o klientach PTK Centertel, PZU SA przygotował dedykowaną ofertę ubezpieczeń grupowych: „nowy bezpieczny telefon" oraz „bezpieczny laptop", obejmujących ochroną komórkowe aparaty telefoniczne oraz netbooki, tablety i laptopy oferowane w ramach usług telekomunikacyjnych w sieci Orange.

Od 11 marca klienci sieci Orange, podpisujący i przedłużający umowę o korzystanie z usług telekomunikacyjnych oferowanych przez sieć Orange, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty promocyjnej, ubezpieczenia zabezpieczającego aparaty telefoniczne lub netbooki, tablety i laptopy od ryzyka utraty, zniszczenia lub uszkodzenia oraz w przypadku ubezpieczenia telefonu komórkowego dodatkowo od ryzyka nieuprawnionego użycia telefonu w przypadku jego kradzieży lub rabunku.

Oferta przygotowana została we współpracy PZU SA oraz PTK Centertel, specjalnie dla klientów sieci Orange i dostępna jest jedynie dla tej grupy klientów.

Ubezpieczenia „Nowy Bezpieczny Telefon" oraz „Bezpieczny Laptop" są pierwszymi, wspólnymi dla PZU SA i PTK Centertel, wprowadzonymi na rynek produktami ubezpieczeniowymi i stanowią zapowiedź owocnej współpracy w zakresie oferty ubezpieczeniowej dla abonentów sieci Orange.

Ubezpieczenie „NOWY BEZPIECZNY TELEFON" jest dostępne w trzech wariantach zakresu ochrony oraz zróżnicowane wysokością składki miesięcznej:
 1. WARIANT NR I STANDARD
  a) utrata telefonu wskutek kradzieży, w tym kradzieży z włamaniem, z wyłączeniem kradzieży kieszonkowej lub wskutek rabunku,
  b) zniszczenie lub uszkodzenie telefonu wskutek dewastacji, uszkodzenie mechaniczne nie objęte gwarancją telefonu, z wyłączeniem uszkodzenia wskutek zalania,
  c) poniesione przez Ubezpieczonego koszty połączeń lub innych usług telekomunikacyjnych powstałych wskutek nieuprawnionego użycia telefonu w przypadku jego kradzieży lub rabunku, zrealizowanych do czasu zastrzeżenia karty SIM nie później jednak niż w ciągu 12 godzin od dokonania kradzieży lub rabunku;
   
 2. WARIANT NR II KOMFORT: obejmuje ochronę taką, jak Wariant nr I Standard poszerzoną o uszkodzenie wskutek zalania,
   
 3. WARIANT NR III PREMIUM: obejmuje ochronę taką, jak Wariant nr II Komfort poszerzoną o utratę telefonu wskutek kradzieży kieszonkowej i rabunku,

Suma ubezpieczenia (stanowiąca górną granicę odpowiedzialności):

W przypadku utraty, zniszczenia lub uszkodzenia telefonu suma ubezpieczenia odpowiada CENIE TELEFONU OKREŚLONEJ ZGODNIE Z CENNIKIEM obowiązującym w Orange bez uwzględnienia ewentualnych rabatów lub upustów wynikających z promocji.

W ubezpieczeniu nieuprawnionego użycia telefonu wynosi 4 000 ZŁ. W każdym okresie równym 12 kolejnym miesięcznym okresom ubezpieczenia liczonym od rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej w stosunku do danego ubezpieczonego, ochrona objęte są WYŁĄCZNIE 2 ZDARZENIA UBEZPIECZENIOWE.

Ubezpieczenie „BEZPIECZNY LAPTOP" jest dostępne w jednym wariancie zakresu ochrony. Przedmiotem  ubezpieczenia jest ryzyko utraty, zniszczenia lub uszkodzenia laptopa zakupionego w cieci dystrybucji komórkowej Orange przez Klienta, który posiada ważna umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

Suma ubezpieczenia (stanowiąca górną granicę odpowiedzialności):

Suma ubezpieczenia odpowiada cenie laptopa określonej zgodnie z cennikiem obowiązującym w Orange bez uwzględnienia ewentualnych rabatów lub upustów wynikających z promocji i nie może wynosić więcej niż 3 000 ZŁ. W każdym okresie równym 12 kolejnym miesięcznym okresom ubezpieczenia liczonym od rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej w stosunku do danego ubezpieczonego, ochrona objęte są WYŁĄCZNIE 2 ZDARZENIA UBEZPIECZENIOWE.

Informacja prasowa PZU z dnia 14.03.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
 • 2014-04-11 20:00 piątek ~zle | [+] odpowiedz
  Posiadam ubezpieczenie wariant 3 , po zgłoszeniu szkody zero odezwu, ani nr szkody ani żadnego innego kontaktu, po 2 tyg zadzwoniłam jeszcze raz aby się czegokolwiek dowiedzieć to z arogancją zostałam... czytaj dalej »
 • 2011-03-17 15:02 czwartek ~axe | [+] odpowiedz
  Nie widzę tutaj dokładnych cen ubezpieczenia. Czy zawarte ceny na stronie operatora dotyczą tego właśnie ubezpieczenia? http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=6452625
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.