X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Razem Taniej - oferty dla stałego klienta

2010-11-25 08:21 czwartek
Czy tylko zmiana ubezpieczyciela gwarantuje lepszą ofertę? Link4, pionier i lider ubezpieczeń direct  udowadnia, że tak nie jest. Stali klienci towarzystwa mogą obniżyć koszty polisy korzystając ze specjalnych programów: Razem Taniej, Kolejne Auto czy zniżki na ubezpieczenie mieszkania Dom.

Wśród klientów towarzystw ubezpieczeniowych panuje przekonanie, że osoby, które podpisują nowe umowy otrzymują lepsze warunki niż ci, którzy przedłużają współpracę. Przy wyborze towarzystwa warto więc zainteresować się tym, co dany ubezpieczyciel oferuje stałym klientom.

W Link4 przygotowując ofertę dla stałego klienta kierujemy się jedną zasadą – klient musi wiedzieć, że doceniliśmy fakt, że nas wybrał. Każdy klient liczy na to, że odnawiając polisę jej cena nie będzie wyższa od dotychczasowej. Jednak elementy, które mają wpływ na składkę dynamicznie się zmieniają. Na część z nich nie mamy wpływu. Przykładem niech będą choćby czynniki ogólno rynkowe, jak m.in. coroczne podwyżki roboczogodzin w warsztatach, podwyżka stawki VAT oraz wzrost sum gwarancyjnych w OC. Wpływają one na ryzyko szacowane przez każde towarzystwo. Dlatego też oferujemy kilka rozwiązań dla aktualnych klientów, dzięki którym mogą oni obniżyć koszt ubezpieczeń bez konieczności zmiany zakresu ubezpieczenia. Co więcej, zyskuje też znajomy czy członek rodziny, którego nasz klient poleca do ubezpieczenia - mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania i Retencji Klientów w Link4.

Razem Taniej

Zgodnie z maksymą, że warto polecać to, co dobre, Link4 stworzyło specjalny program „Razem Taniej”. Mechanizm promocji jest prosty – bonusy zyskuje klient ubezpieczyciela polecający nową osobę, jak również osoba, która z takiego polecenia skorzystała.

- Nasze badania pokazują, że ponad 80% naszych klientów deklaruje zadowolenie z naszych usług. Część z nich poleca nas swoim znajomym i rodzinie. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe warunki programu „Razem Taniej”. Zamiast procentowych bonusów wprowadziliśmy system nagradzania kwotowego – podkreśla Kwieciński.

W ramach programu „Razem Taniej” każdy klient Link4, który poleci kolejnego otrzyma prezent w postaci bonu o wartości 50 złotych, gdy osoba polecana zdecyduje się na ubezpieczenie OC lub 100 złotych, gdy osoba polecana zdecyduje się na pakiet OC+AC. Jednocześnie zyskuje i druga strona. Nowy klient, który zawarł umowę z polecenia zadowolonego klienta, dostaje zniżkę przy zakupie ubezpieczenia w takiej samej wysokości jak otrzymany bon przez stałego klienta.

Kolejne auto

Inną ofertą specjalną dla stałych klientów Link4 jest program „Kolejne auto”. Ta propozycja adresowana jest do tych, którzy mając ubezpieczony pojazd w Link4, chcą wykupić polisę na kolejny samochód w towarzystwie. W zależności od wybranego zakresu mogą zaoszczędzić od 50 złotych w przypadku zakupu samego OC, aż do 100 złotych przy zakupie pakietu OC+AC. Z programu zniżkowego „Kolejne auto” klienci Link4 mogą skorzystać w dowolnym momencie trwania aktualnej umowy ubezpieczeniowej.

Zniżki na mieszkanie

Stali klienci Link4 mogą też liczyć na specjalne bonusy związane z zakupem polisy mieszkaniowej Dom oferowanej przez towarzystwo. Każdy klient Link4, który odnawia ubezpieczenie komunikacyjne może skorzystać z dedykowanej promocji mieszkaniowej i dostać nawet 3 miesiące darmowej ochrony. Wysokość rabatu zależy od rodzaju odnawianego produktu.  Przy zakupie polisy OC na kolejny rok klient Link4 otrzymuje dwa miesiące ochrony mieszkaniowej gratis. Przy odnowieniu pakietu OC+AC – darmową ochronę mieszkania w ramach produktu Dom klient dostanie na 3 miesiące.

- Co ważne, nasz stały klient może skorzystać z programu rabatowego na ubezpieczenie Dom w dowolnym momencie trwania kolejnej polisy. Co jest oczywistą konsekwencją faktu, że nie zawsze klient może kupić ochronę mieszkaniową wraz z odnowieniem polisy komunikacyjnej, bo np. dotychczasowe ubezpieczenie mieszkania kończy mu się w innym terminie – zaznacza  Marlena Piekut, dyrektor Departamentu Odnowień i Dosprzedaży Link4.

Warto pamiętać, że zniżki przysługują też nowym klientom, którzy zdecydują się na dokupienie ubezpieczenia mieszkaniowego Dom w trakcie trwania ich pierwszej polisy w Link4.

Wymienione programy specjalne to nie koniec korzyści dla stałych klientów Link4. Dodatkowo wybrane produkty ubezpieczyciela (np. Kluczyki Plus, Szyby 24) są oferowane klientom odnowieniowym w niższej cenie.

Informacja prasowa Link4 z dnia 24.11.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.