X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Ubezpieczenia inne

Z myślą o klientach MultiBanku, towarzystwo BRE Ubezpieczenia przygotowało pierwszy pakiet ubezpieczeniowy na rynku, łączący ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym i utraty gotówki pobranej z ...
Czytaj więcej »
Agencja ratingowa Standard and Poor's po wykonaniu oceny siły finansowej przyznała głównym podmiotom Genworth Financial oferującym Ubezpieczenie Ochrony Życia ocenę “A -”...
Czytaj więcej »

Bezpiecznie z kredytem MultiGotówka

2009-04-09 10:41 czwartek
BRE Ubezpieczenia stworzyło programy Pakiet MultiBezpieczny oraz ubezpieczenie Bezpieczne Rachunki gwarantujące poczucie bezpieczeństwa finansowego klientom korzystającym z kredytu gotówkowego poprzez serwis www.multigotowka.com...
Czytaj więcej »

2008 był pomyślny dla segmentu Direct

2009-03-23 11:00 poniedziałek
W ubiegłym roku ubezpieczyciele z segmentu sprzedaży Direct zebrali 500 milionów składek. Dla porównania w 2007 roku zebrali zaledwie 350 milionów złotych, oznacza to wzrost ...
Czytaj więcej »

Polisa PC -antidotum na skimming

2009-03-12 10:57 czwartek
Fałszowanie kart płatniczych i okradanie kont bankowych to plaga używanego współcześnie systemu elektronicznych płatności. Firma brokerska STBU proponuje polisy PC (Plastic Card) jako odpowiedź...
Czytaj więcej »

Polisy POSI według STBU

2009-03-10 11:39 wtorek
POSI zagwarantuje ochronę spółce i jej menedżerom przed większością ryzyk już od pierwszych działań związanych z wejściem na giełdę.
Czytaj więcej »

Ubezpieczenia rolne w PZU info

2009-03-09 10:57 poniedziałek
Kolejny numer PZU Info, periodyka PZU był poświęcony zagadnieniom związanym z ubezpieczeniami rolnymi.
Czytaj więcej »

Polisy od utraty pracy dla każdego

2009-02-09 09:46 poniedziałek
Posiadacze zwykłych rachunków bankowych mogą liczyć na zakup nowego rodzaju ubezpieczenia od utraty pracy.
Czytaj więcej »
W ubiegłym roku wartość składek za ubezpieczenia unit-linked, jak szacuje Gazeta Prawna...
Czytaj więcej »
pierwsza | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | <24> | 25
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.