X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Zarządzanie procesami z wykorzystaniem metod i narzędzi Lean Six Sigma

2011-06-07 08:30 wtorek

Cel szkolenia

  • Pokazanie od strony praktycznej, jak zarządzać procesami w celu podniesienia efektywności i jakości świadczonych usług.
  • Nauka wdrażania zarządzania procesami, tak aby wytworzyć wewnątrz organizacji presję i nastawienie na usprawnianie procesów.
     

Forma szkolenia

Szkolenie jest zaprojektowane w taki sposób, aby prezentować zagadnienia od strony praktycznej, ograniczając do minimum zagadnienia teoretyczne, stanowiące podstawę statystyczną stosowanych metod.
 
Czas trwania
  • I Moduł: 3 dni – godz.9-17 (3x8h)
  • II i III Moduł: 2 dni – godz.9-17 (2x8h)
     

Koszty/promocje

Cena I Modułu: 3 200 PLN + VAT
Uwaga!!! przy zgłoszeniu do 13.06.2011 r. obowiązuje cena promocyjna 2 900 PLN + VAT
 
Więcej informacji na temat szkolenia na stronie:
http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/13-15-06-2011--modelowanie-zarzadzania-procesami.htm
Kontakt z organizatorem:
Dorota Iwanicka
tel. 22 392 93 91
dorota.iwanicka@multitrain.pl

« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.