X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Odzyskamy pieniadze z polisy Generali

2013-09-14 12:40 sobota ~Łukasz
Witam, Reprezentuję kancelarię Van Hagen w Poznaniu http://www.van-hagen.eu/ Informujemy, iż naszymi sukcesami sa wygrane spory przeciwko Generali, TU Skandia Życie S.A. oraz AXA, Aegon, Compensa, Nordea. Obecnie, po kilkunastu prawomocnych wyrokach dot. zwrotu znacznej części składek z programu, proponujemy Skandii drogę polubowną. Jest mniej kosztowa i znacznie szybsza. Podstawa do roszczenia odszkodowania jest ZERWANA POLISA, niekiedy wymagane są dokumenty potwierdzające zawarcie takowej umowy ( umowa zawarcia, dowód wpłaty, listy rocznicowe, pismo o zerwaniu umowy) aczkolwiek niekoniecznie. dokumenty po prostu przyspieszają proces. Pełnomocnictwo udzielone naszej kancelarii w sprawie dotyczącej zwrotu wpłaconych składek po zerwaniu umowy skutkuje tym, iż nasz klient nie musi uczestniczyć w sprawie. Robi to nasz prawnik. Klient udziela pełnomocnictwa. Klient nie ponosi żadnych kosztów założenia sprawy, dokonuje tego w imieniu klienta kancelaria Van Hagen. Warunki umowy przedstawiamy na piśmie, droga mailową. do wglądu i zaakceptowania. Naszym klientom gwarantujemy skuteczny i szybki proces bez uczestnictwa. Nie potrzebujemy nawet 10 osób, to nie jest pozew zbiorowy. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie dlatego jesteśmy w stanie wywalczyć wyższe świadczenie na drodze polubownej z Towarzystwem Ubezpieczeń. kontakt: kancelariavanhagen@gmail.com
  • 2014-02-07 10:29 piątek ~Twardowski Janusz | [+] odpowiedz
    Podpisałem umowę na 10 lat z TU GENERALI-rodzaj ubezpieczenia OVB FUTURE INVEST. Składki opłacam nadal-333 zł na miesiąc. Data rozpoczęcia ubezpieczenia 11-01-2011. Wartość polisy na dzień dzisiejs... czytaj dalej »
  • 2016-03-06 19:38 niedziela ~kris | [+] odpowiedz
    Fundusze , polisy, przestroga witam chcialem wszystkich przestrzec przed roznego rodzaju funduszami kapitałowymi, zwanymi polisami, programami oszczedzania .sprawdźcie swoje umowy ! jaka jest ich wa... czytaj dalej »
  • 2014-04-16 16:38 środa ~rafaello84n | [+] odpowiedz
    Witam, Moje zdanie na temat OVB nie jest najlepsze... Nie jednokrotnie zachęcano mnie do pracy w tej firmie, na szczęście udało mi się stanowczo odmówić :) niestety jednak, dawno temu znajomy namów... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.